Lew – wzory tatuażu

Ten tatuaż na łydkę w stylu New School zawiera lwa tuszowanego realistycznymi detalami i cieniowaniem. Twarz lwa wypełnia cały tył łydki. Prawe oko lwa ujawnia pojedynczą czarną bliznę.

W tym pomyśle na tatuaż z lwem, szczegółowy lew przedstawiony jest w stylu New School. Tuszowany jest na tylnej części barku, oraz liniowany i cieniowany w sposób dający mu ekstra fotorealistyczny wygląd. Jest to świetny pomysł na tatuaż dla facetów szukających prostego acz realistycznego kawałka z lwem.

Ten oszałamiający pełen tatuaż z lwem kieruje aurę plemienną dzięki wzorowaniu inspirowanemu mandalą. Pełna detalów twarz lwa ozdobiona jest starannym asymetrycznym pełnym wzorowaniem. Element wieńczy dodanie małego, pięknego kropkowania.Ten tatuaż zawiera lwa przedstawionego w realistycznym stylu ilustratywnym. Obraz lwiej głowy rozciąga się przez wnętrze przedramienia i jest pełne fachowego cieniowania i detali. Lew pokryty jest czerwonymi i żółtymi pastelowymi barwami wojennymi, a jego głowę zdobi aborygeński pióropusz.

Ten tatuaż w stylu New School zawiera ryczącego lwa wydzierającego się spod skóry. Skóra tatuowana jest tak, by wyglądać na poszarpaną i pociętą szczegółowymi pazurami wściekłego lwa. Głowa lwa wydziera się spod skóry i przez powierzchnię wewnętrznej części ramienia.Ten oszałamiający tatuaż z lwem zawiera symetryczną mandalę. Mandala inspirowana jest roślinami i henną i wypełniona pięknym punktowaniem. Pośrodku pełnej tylnej mandali znajduje się twarz lwa, przedstawiona w cienistych detalach i intensywnym kropkowaniu.

Ten surrealistyczny tatuaż z lwem wywołuje aurę plemienną swym intensywnym wzorowaniem mandali. Lwi pysk tuszowany jest sporym punktowaniem. Każde pasmo jego grzywy zawiera osobny, inspirowany henną, oszałamiająco cieniowany wzór geometryczny.

Ten męski tatuaż z lwem zawiera styl Sketch Work. Cienkie linie formują wyobrażenie ryczącego lwa jak ze szkicownika, rozciągające się przez mięsień naramienny oraz górny biceps. Fragmenty grzywy cieniowane są szarością i lekką czerwienią, a punktowane rysy twarzy wieńczą dzieło.

Styl New School przedstawia ryczącego lwa wyciągającego głowę od szczytu barku do połowy długości ramienia. Usta i szczęki lwa są szokująco realistycznie, dzięki fachowemu cieniowaniu i tłoczeniu. Grzywa tuszowana jest łagodnymi pomarańczowymi i czarnymi pociągnięciami pędzla.