Łuk i strzała – wzory tatuażu

Determinacja łowcy jest inspiracją do tego tatuażu zajmującego całe plecy z łukiem na ramieniu. Strzała jest naciągnięta w razie wypadku, który może się zawsze zdarzyć.

Ten tatuaż jest idealnie symetryczny, wręcz idealny. Długość wewnętrznego ramienia od łokcia do dłoni jest pokryta kółkami, liniami, małymi kropeczkami, a w centrum jest łuk i strzała z kolczastymi elementami.

Błyszczące metalowe strzały pasują do uchwytu klasycznego drewnianego łuku. Jego piękne elementy są solidne i grube, a cięciwa ma piękny, stylowy kolor i design, przez co pasuje do spiczastych główek wszystkich strzał.Pięknie zaokrąglony łuk z krągłymi końcówkami i cienką cięciwą. Dwie ozdobne strzały usytuowane są nad łukiem i przecinają siebie nawzajem. Mają one piękne ostre główki i wiele detali.

Dwie strzały tej samej długości z dłuższą strzałą pomiędzy są razem z pojedynczym łukiem, lekko wyszczerbionym na końcu. Białe pióra z czarną główkę sprawiają, że strzały wyglądają bardzo elegancko i pasują do pięknego łuku.Promieniejące piękno i splendor kolorowego wzornictwa jest tym, co idealnie pasuje do tatuaży ze strzałą i łukiem dla wszystkich, którzy kochają mieć takie dzieło na skórze. Starannie ozdobiony łuk trzyma ostrą i cienką pomarańczową strzałę z niebieskimi piórami, wszystkiemu wdzięku dodaje połączenie fioletowych i czerwonych róż.

Ten tatuaż podkreśla kształt łuku i wszystkie jego elementy. Strzała leży na uchwycie i znajduje swoje przedłużenie w naciągniętej cięciwie, a kończy się ozdobnymi piórami z akcentami księżycowymi i niezliczoną ilością malutkich kropek.

Ten tatuaż z łukiem i strzałą dla mężczyzny jest dość znaczący, przez numery rzymskie napisane grubo pod wytatuowanym wyposażeniem strzelniczym. Łuk jest gruby i zakrzywiony, a końcówka strzały jest krótka i ostra.Gładki i stylowy, ale prosty tatuaż z łukiem i strzałą. Gładkie linie delikatnych zakrzywień łuku aż po grubsze linie definiujące cięciwę oraz gruby zarys strzały.

Obok sztyletu, w którym wąż owinął się swoim smukłym ciałem leży inna broń. Łuk i strzała uzupełniają cały obrazek za pomocą prostego zakrzywionego łuku z bezpiecznym uchwytem i pięknych strzał na wierzchu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: