Łuk i strzała – wzory tatuażu

Oto jeden z najprostszych tatuaży stworzony wyłącznie z cienkich linii i krągłości. Czarny tusz podkreśla końcówkę strzały, a na jej końcu są diamentowe akcenty. Długi, duży łuk, który ma przedstawiać prawdziwy łuk, jest wyryty na środku.

Ten uroczy tatuaż z łukiem i strzałą przedstawia prawdziwe piękno. Kontur łuku pasuje idealnie do ozdobnych główek strzał, które są skierowane w różnych kierunkach, tak jakby były w różnych pozycjach na cięciwie.

Piękno tkwi w prostocie, a ukazują to ten łuk i strzała wytatuowane osobno delikatnymi liniami. Gładkie krzywe i proste linie tworzą łuk, a mały trójkąt formuje główkę strzały, natomiast cienka linia jest jej pozostałą częścią, natomiast pióra tworzy kilka delikatnych kresek.Najmniejsze i najbardziej urocze tatuaże ze strzałą i łukiem dla mężczyzn znajdują się po boku palca wskazującego. Grube i cienkie czarne linie idealnie pasują do mocnego konturu łuku, a małe serduszko jest zakończeniem strzały z drobnymi piórkami.

Natura stworzyła łuk jako cienką, elastyczną gałązkę, tak samo strzałę. Na końcu strzały rosną listki, a całość obrasta winorośl, która tworzy piękne pętle na cienkim drewnie.Prosty i bez zbędnych udziwnień, cały czarny tatuaż z łukiem i strzałą na wewnętrznym przedramieniu ukazuje siłę i moc tej starożytnej broni. Zauważ, że cięciwa łuku jest narysowana tak, jakby strzała była gotowa do wystrzelenia w każdym momencie.

Ten intrygujący tatuaż ukazuje zarówno broń i trofeum z eleganckim łukiem i majestatyczną strzałą. Tym, co naprawdę dopełnia całości są subtelne inicjały RMG, które artysta ukrył na skalpie.

Ten prosty tatuaż ze strzałą i łukiem jest prawdopodobnie odwzorowaniem znaku zodiaku strzelca. W konstelacji ten rysunek jest pokazany w dłoniach wielkiego centaura chcącego wystrzelić, ale obraz ten został uproszczony do samej broni.Tatuaż ten nadaje całkowicie nowego znaczenia zdaniu „strzelaj do księżyca”! Księżyc, łuk i strzała są zrobione w klimacie fotorealizmu, przez co tatuaż wygląda bardzo interesująco, a strzały wydają się celować na osobę noszącą tatuaż.

Ten staroświecki łuk i strzała są powrotem do prostszej ikonografii. Wzór nawiązuje do symboliczności kompasu kierunkowego z łukiem i strzałami tworzącymi kierunki i czerwonymi kropkami pomiędzy.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: