Łuk i strzała – wzory tatuażu

Krzywizna łuku w tym tatuażu przypomina ozdobny, średniowieczny styl tak jak elementy strzały. Ten gładki tatuaż pasuje idealnie na nadgarstek, a jego grube czarne linie sprawiają, że łatwo go rozpoznać z daleka.

Strzała przechodząca przez serce jest jednym z najstarszych wzorów tatuaży, ale ten unikalny tatuaż z łukiem i strzałą nadaje temu wzorowi powiew świeżości przez piękne niebieskie serce i efekt, że spływa ono po ramieniu posiadacza.

Ten kolorowy tatuaż ukazuje łuk i strzałę prosto ze stron powieści Tolkiena, z łukiem stworzonym z czegoś, co wygląda jak poroże łosia. Dodajmy do tego lekki zielony błysk i już wygląda to, jak coś, czego żołnierz mógłby użyć na wojnie.Tego typu rysunki wyglądają świetnie na męskim bicepsie, ponieważ strzała naturalnie przykuwa uwagę do muskulatury. Za to łuk naśladuje kształt bicepsa, a pióra na końcu strzały dodają odrobiny kaprysu.

Zauważ szczegóły zarówno łuku i strzały w tym tatuażu. Dodatkowe linie pokazują teksturę drewna i krzywizny łuku, tak samo jak cięciwa dodająca elegancji temu tatuażowi na ramieniu.Krew na tym obrazku jest wciąż świeża, bo ten tatuaż z łukiem i strzałą na klatce piersiowej tego mężczyzny jest nowy. Postrzępione linie idealnie odwzorowują odpowiednie punkty łuku, co pasuje do ostrego końca strzały.

Większość z tatuaży z łukiem i strzałą cechuje się pojedynczym łukiem narysowanym z tyłu strzały, ale ten mężczyzna ma coś zupełnie innego, bo ma cały kołczan strzał, wytatuowanych w pięknym czerwonym kolorze z pięknymi piórami.

Ten tatuaż z łukiem i strzałą przypomina, że w życiu, tak jak w łucznictwie, musisz obrać swój cel, a potem strzelić. Słowa „skupienie”, „cel”, „wznieś się” ukazują cały sens tego tatuażu okalając dopiero co wystrzeloną strzałę.Wzory znajdujące się w okolicach krocza są zwykle trudnymi, ale ten tatuaż jest świetny, bo całość jest u dołu męskiego torsu, a szczegółowy łuk śledzi naturalną linię talii.

Trudno może być znaleźć pasujące tatuaże dla par, które są męskie, i co gorsza nie wyglądają źle. Te pasujące do siebie tatuaże – jeden łuk i jedna strzała, są idealnym rozwiązaniem, aby pokazać światu, że jesteście razem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: