Łuk i strzała – wzory tatuażu

Ten tatuaż z strzelcem ma zapisaną grudniową datę urodzin posiadacza w numeracji rzymskiej, aby pasowała do całego, niemal hieroglificznego stylu całego tatuażu. Użytek trzech strzał zamiast jednej również nie trzyma się najpopularniejszej idei.

Nie tak łatwo jest zaprezentować ruch w tatuażach, ale ten jest jednym z najbardziej unikalnych tatuaży z łukiem i strzałą, bo pokazuje on strzałę w pozycji stałej, która z naciągniętą cięciwą jest gotowa w każdej chwili wystrzelić.

Krzywe zawarte w łuku nadają tatuażowi elegancji i wytrawności. Elegancja jest wzmocniona kombinacją odcieni i rozświetlenia uchwytu łuku i główki strzały.Dzięki dokładnemu cieniowaniu łuku, ten tatuaż wygląda na idealnie wyrzeźbiony kawałek drewna. Wypukłości przypominające liście nadają szlachetności, z którą wracamy do czasów, gdy król zasiadał na tronie, a najbardziej śmiertelną bronią były łuk i strzała.

Ten tatuaż jest dość staroświecki, symbol strzelca jako centaura z łukiem i strzałą i dodatkowo nowoczesne wzornictwo. Sylwetka idealnie się komponuje z ostrymi elementami, które są dość abstrakcyjne i nawiązujące do znaków zodiaku.Liście wychodzące z łuku tego tatuażu przeradzają się w skrzydła, łącząc łuk ze strzałą ze słynnym łucznikiem miłości – Kupidynem. Efekt jest zintensyfikowany przez to, że nie ma cięciwy i w taki sposób wydaje się, że strzała odlatuje.

Jeśli szukasz tatuażu ze strzałą i łukiem dla mężczyzny interesującym miejscem są stare podręczniki. Wzory tatuaży wyglądające jak prosto z podręcznika z idealnym diagramem łuku ze strzałą na nodze posiadacza.

Intrygujący wzór łuku i strzały będzie pasować na fladze lub herbie. Powiewająca wstążeczka wokół strzał będzie falować, a łuk wygląda dostojnie i elegancko. Prawdziwe wspomnienie renesansu.Subtelne linie tego tatuażu nie są łatwe do okiełznania, o ile nie są zbalansowane dodaniem masy strzale zamiast łukowi, nie tak jak zwykle. Strzała jest częściej komplementowana za szczegóły, takie jak dodatkowe pióra z tyłu.

Jeśli chodzi o męskie tatuaże, przedramiona i nadgarstki zawsze są świetnym wyborem, bo tatuaże na nich są widoczne. Jeśli nie jesteś pewien co byś chciał wytatuować, znak zodiaku zawsze będzie dobrym wyborem, w tym wypadku łuk i strzała Strzelca.