Miłość – wzory tatuażu

Ten wzór tatuażu jest pełen znaczenia. Pierwszy tatuaż pyta „naprawdę czy nie?” a drugi odpowiada „naprawdę”. Widać tę historię, gdy para trzyma się za ręce i ich ramiona są tak blisko siebie, że można czytać z nich.

Ze wszystkich tatuaży, ten jest jednym z najbardziej uroczych. To ponieważ jest prosty, ale bardzo dobrze opowiada historię miłości. Jest to tatuaż z dwoma sercami obok siebie.

Ten tatuaż jest naprawdę słodki. Symbol gracza 1 jest wytatuowany na nadgarstku pierwszej osoby, a gracz 2 tej gry wideo jest na nadgarstku drugiej osoby.Ten tatuaż dla par jest naprawdę kreatywny i unikalny. Wygląda niemal jak gra wideo i jest świetny. Kapsuła serca jest usytuowana w różnych pozycjach dla trzech ustawień. Dwa są takie same, ale w różnych kolorach.

Ten tatuaż jest naprawdę przesłodki. Uwielbiamy go, bo pierwszy tatuaż jest dziewczynką, a drugi jest na innej nodze lub ręce i przedstawia balon z sercem. Mała dziewczynka wskazuje na serce, przez co tatuaż jest jeszcze słodszy i bardziej romantyczny.Ten tatuaż dla par z telefonem jest świetny na jednej osobie (lub jednej stronie), dziewczyna słucha kogoś ze starego telefonu z kablem. Z drugiej strony, chłopak także słucha. Są połączeni tym tatuażem.

Ten tatuaż jest uroczy i słodki. Jest piękny, ponieważ w całości jest torebką herbaty umieszczoną w kubku z wodą. Pokazuje, że nic nie jest kompletne bez drugiej połowy. Świetny tatuaż dla zakochanych, bardzo ciepły i piękny.

Zakochane zombie próbują poderwać siebie nawzajem. Z jednej strony zombie próbuje pokazać swoją miłość krwawiącym mózgiem lub sercem, ociekającym krwią! Dziewczyna pokazuje niedowierzanie.Ten tatuaż ukazuje uśmiechające się zakochane pianki marshmallows. Jest absolutnie przesłodki, mały i uroczy. Mogą być na nadgarstkach, z pierwszą zakochaną pianką i drugą odpowiadającą na jego miłość. Kiedy para trzyma się za ręce, pokazują one ich miłość.

Ten tatuaż z zestawem miłości opowiada historię, jak go skompletować! Zawiera klucz z jednej strony i śrubę z drugiej. Gdy para jest razem, wszystko działa. Ten tatuaż jest świetnym sposobem na opowiedzenie historii swojej miłości.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: