Miłość – wzory tatuażu

Ten tatuaż przedstawia zakochanych Lucy i Charliego. Właściwie, to jest bardzo słodkie, bo Lucy uśmiecha się od ucha do ucha, a Charlie Brown się krzywi! Ten tatuaż jest śmieszny i pełen miłości zarazem.

Ten tatuaż pasuje dwóm osobom, przez napis pomiędzy nimi napisany w specjalnym języku. Jedynym sposobem znalezienia siebie jest odkrycie pasujących tatuaży!

Ten tatuaż jest ptakiem lecącym na kobiecie, a na mężczyźnie jest drzewo, na którym ptak może odpocząć lub może je nazwać domem. Świetny tatuaż dla par. Znaczy, że mężczyzna chce być domem dla kobiety.Te tatuaże są różnymi kawałkami puzzli, które do siebie pasują. Gdy para stoi obok siebie i styka się kostkami, idealnie pasują!

Słodki wzór na nadgarstkach pary. Pasują, kiedy trzymają się za ręce!Póki na serdecznym palcu wciąż nie ma pierścionka, miłość może być związana dwoma pasującymi tatuażami. Mężczyzna ma silne drzewo z dużą liczbą gałęzi, a kobieta posiada małą sówkę.

Jeden z najprostszych, ale też najbardziej rozpoznawalnych tatuaży to te pasujące do siebie znaki & na nadgarstkach. Jest to idealny znak ukazujący powiązanie zakochanych.W jaki inny sposób można powiedzieć, że dwie rzeczy idealnie pasują, jak nie wtedy, gdy dwa kawałki puzzli są stworzone dla siebie? Zarys każdego puzzla jest na nadgarstkach i każdy ma na środku małe czerwone serduszko.

Ten tatuaż jest rzadki, ponieważ zawiera żółwie wodne wytatuowane w pięknych kolorach na dole nóg blisko stóp każdej z osób. Muszelka jest czarna, ale otaczają ją małe pomarańczowe lub różowe kółka, a głowa, nogi i stopy są zielone.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: