Miłość – wzory tatuażu

Piękny i bardzo artystyczny tatuaż złożony z linii, zaokrągleń i wzorów. Niektóre są na ramieniu kobiety, a reszta jest na plecach mężczyzny, tworzą dzieło sztuki, kiedy przytulając się otaczają się nawzajem ramionami.

Symbol nieskończoności wywiera wielkie wrażenie na uczuciach pary. Jest bardzo prosty, ale ma wielkie znaczenie, takie jak nieskończony horyzont i obietnica, że będzie to trwać wiecznie, zwłaszcza, gdy ten tatuaż jest na serdecznym palcu każdej z osób.

Słowa „Ty jesteś” i „moją siłą” są napisane na nadgarstkach zakochanych piękną czcionką. Kiedy są obok siebie, tworzą miłość, która jest urocza, bliska, bardziej intymna i silniejsza, niż wszystko inne na świecie.Słowa wciąż są najlepszym i najbardziej bezpośrednim sposobem ukazywania miłości, a zaufanie jest silnym fundamentem każdego związku, co pokazuje ten tatuaż z cytatem. Słowo „zaufanie” jest napisane idealnie na małym palcu jako znak obietnicy.

Te dwa kolorowe ptaszki są jednym z najfajniejszych tatuaży dla par. Kiedy ramiona zakochanych są obok siebie, obraz gałęzi się łączy ze sobą i łączy dwie urocze istotki tak jakby ze sobą były.Pasujące do siebie małe czarne kotwice są wytatuowane na dłoniach partnerów. Elementy kotwicy są wyrysowane w ładny i symetryczny sposób. Sprawia to wrażenie silnego powiązania miłości, która nie zatonie.

Jasnoczerwone serca i róże wzmocnią miłość każdej pary. Ten tatuaż jest świetny przez oczy i słodkie przedmioty, jeszcze bardziej przez wstążkę ze słowem AMOR i wieloma małymi białymi kwiatkami w tle.

Król i Królowa serc są niewątpliwie świetnymi tatuażami miłosnymi, są prostymi literkami wytatuowanymi na czerwono po bokach palców. Są symbolami karcianymi, które pozwolą wygrać Ci grę – miłość!Gdzie jest Mickey? Ta ukryta ikona jest odsłonięta i siedzi na nadgarstkach dwójki zakochanych! Tatuaż mężczyzny ma klasyczny symbol Mickiego, a drugi ma to samo, ale z kokardką w kropki, czyli symbolem Myszki Minnie.

Dwa piękne łabędzie, duży i mały, na dwóch ciałach. Efekt origami jest wzmocniony kolorystyką, wygląda jakby łabędzie pływały w wodzie. Elegancji dodają małe wrony na ich głowach.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: