Miłość – wzory tatuażu

Król czy królowa, książę czy księżniczka, mężczyzna i kobieta, dziewczyna i chłopak, masz prawo być traktowany po królewsku. Te tatuaże z koronami są ozdobne, zaokrąglone i ze szpiczastymi zakończeniami, które ukazują wyrafinowanie, elegancję i silną miłość.

Dom twój, gdzie serce twoje, kropka. Na nadgarstku jest napis „dom”, a na drugim jest serce ukochanej osoby. Słowa nadają klasycznego wyglądu z literkami wyglądającymi jak napisane na maszynie do pisania.

Mała połówka serca jest wytatuowana po boku palca wskazującego na rękach każdego z zakochanych, jest unikalny przez słodką obietnicę na palcu. Kiedy para złączy swoje palce wskazujące uformuje się małe, lecz bardzo znaczące serduszko.Magiczny, piękny, spełniający marzenie największych fanów i jeden z najfajniejszych tatuaży z jednym słowem pochodzącym ze Snape’a z Harrego Pottera. Jego znane słowo, Zawsze, pokazuje symbolikę na nadgarstkach pary.

Dwa serca, inne, ale takie same, bardzo przyciągają wzrok na nadgarstkach. Jeden pokazuje puste serce z wieloma kolorami wytryskającymi, a drugi serce wypełnione fantastycznymi kolorami.Zakotwicz swój związek tymi małymi, ale silnymi tatuażami z kotwicami wytatuowanymi na kciukach. Piękno tego wzoru wychodzi, gdy pijesz swoją ulubioną kawę lub wznosisz toast za swoją miłość z lampką wina.

Jak najprościej pokazać ukochanej osobie co do niej czujesz? Musisz jej to powiedzieć! Ten tatuaż miłosny mówi to za Ciebie, z całym cytatem napisanym na ramieniu każdego z partnerów, całość jest najsłodsza na świecie.

Kochający morze będą uwielbiać ten tatuaż na nodze. Jeden z nich jest kotwicą z czerwonym sercem na środku, a drugi jest wędką, oba otacza niebieska woda.Nie potrzebujesz amora, aby mieć ten prosty, piękny tatuaż. Długa strzała namalowana na nadgarstku wskazuje w kierunku ślicznego, słodkiego, małego serduszka, które jest na nadgarstku partnera.

Dwa kawałki puzzli wyglądają zupełnie inaczej, kiedy jeden jest wypełniony czerwoną, pnącą różą z wieloma kolcami, a drugi ukazuje stary zegarek z łańcuszkiem. Wciąż stanowią jedność i razem pasują do siebie idealnie.