Muzyka – wzory tatuażu

Tak jak i same piosenki, tatuaże muzyczne mogą być ekstremalnie ekspresyjne i robiące wrażenie. Tatuaż coś wyraża. Choć kiedyś tatuaże były sposobem na wyrażenie pragnienia buntu, dziś tatuaże uznawane są za prawdziwą formę sztuki, wyrażania własnego indywidualizmu. Poprzez tatuaże muzyczne mężczyźni mogą wyrazić swą wyjątkową tożsamość i stworzyć poczucie obecności, dynamizmu i inteligencji.

Znajdowanie najlepszego muzycznego tatuażu

Znajdowanie męskich tatuaży muzycznych to coś wymagającego myślenia o swoim ulubionym gatunku muzycznym. Jeśli ogólnie lubisz muzykę, rozważ wybór po prostu tatuażu z kluczem wiolinowym lub pięciolinią jako sposób na wyrażenie swej muzycznej tożsamości. Jeśli grasz na konkretnym instrumencie, bądź uwielbiasz jakiś instrument, możesz pomyśleć o tatuażu z nim, jak saksofon, gitara, wiolonczela, bądź fortepian.

Loga i rysunki

Możesz też poszukać wzorów męskich tatuaży muzycznych opartych po prostu na słowach, jak popularne logo „Słowa Zawodzą, Muzyka Przemawia”. A może tatuaż z sercem oplecionym elektrycznymi kablami muzycznymi? Może wybrać bardziej złożony tatuaż oplatający całe ramię, zawierający klucze wiolinowe i basowe, mikrofony, nuty muzyczne i instrumenty.

Położenie na ciele

Męskie tatuaże można elegancko umieścić na całym ciele; na szyi, ramieniu, plecach lub nadgarstku. Wybierz miejsce najlepiej prezentujące Twoją wyjątkową figurę, a także ukazujące Twoją miłość do muzyki.

Tatuaże muzyczne dla mężczyzn są szczególnie artystyczne, gdyż tworzą poczucie przepływu, linii, wzoru. Pomogą tworzyć poczucie sztuki

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

zarówna ciała męskiego jak i samej muzyki. Gdy się patrzy na tatuaż, jest się w umyśle samego obrazu. Zobaczyć tatuaż na Twym ciele z ulubionym zespołem, instrumentem bądź wzorem pomaga wyrazić innym jaka jest Twoja osobowość, jakie masz gusta muzyczne. Powie to światu, jak kochasz muzykę

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

a nawet zainspiruje taką samą miłość u innych.

Twój ulubiony styl muzyczny

Inne formy popularnych tatuaży muzycznych dla facetów to style rocka, rapu, czy punku

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

a także hip hopu. Każdy styl muzyki który akurat lubisz może pomóc wyrazić Twoją miłość do pewnych twórców. Może naprawdę lubisz Eminema, Rolling Stones, bądź zespół Disturbed. Możesz wybrać twórczość z Twoimi ulubionymi zespołami i włączyć ją w swój wzór. Na przykład, płonąca gitara dla zespołu rockowego

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

a może i samą twórczość zespołu, okładkę lub wzór loga, jako część swego tatuażu.

Tatuaże dostępne są dla każdego

Choć wykonawcy byli kiedyś jedynymi, którzy mogli na widoku pokazywać męskie tatuaże muzyczne, teraz każdy może sobie zrobić tatuaż. Zdobienie ciała to złożony i piękny sposób na okazanie swego uznania dla muzyki, dla sztuki, dla życia. Znajdź po prostu wzory, które najbardziej Ci się podobają i pokaż je zaufanemu tatuażyście i zrób sobie tusz. Gdy zobaczysz swój nowy tatuaż, odczujesz te same poczucie cudu, które wywołać może tylko muzyka – bądź w tym przypadku, wyjątkowy tatuaż muzyczny.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Ten rysunek ujawnia prosty, minimalny i stylowy Panel Kontroli Mediów. Zawierając popularne przyciski dla Poprzedniej Ścieżki, Pauzy, Odtwarzania i Następnej Ścieżki, ten wzór przedstawia również przycisk Nieskończoności, sugerując iż nasze wewnętrzne piosenki nigdy tak naprawdę nie mogą nas porzucić.

Cytat głosi: „Nie chcę być aniołem, chcę po prostu być BOGIEM”. Jest tutaj czerwone japońskie Wschodzące Słońce, oświetlające częściowo odsłoniętą gitarę elektryczną, w której widać przetworniki, progi, markery, oraz większość gryfu.

Nie każdy tusz musi być ekstrawagancki by mieć przekaz. Te dzieło sztuki to w pełni czarna elektryczna gitara w dobrym, minimalnym stylu rysunkowym. Mocno przypomina model Gibson B.B. King Lucille, unieśmiertelniony przez legendę bluesa.Długo przed MP3 i materiałami cyfrowymi, były czasy fonografu (lub gramofonu dla Anglików). Ten pięknie narysowany tatuaż oddaje cześć tym czasom, gdyż widać igłę na częściowo pokazanej płycie winylowej.

Mówią, że obraz jest wart tysiąc słów. A co z muzyką? Tusz głosi: „Słowa Zawodzą, Muzyka Przemawia”, a każda linia tekstu wypisana jest po prostu skromną czcionką, odwrócona względem drugiej w jakiejś formie niekończącego się tańca dwoistości.Pozostając przy naszych hasłach z przekazem, tutaj jest napisane: „Sztuka, Muzyka & Miłość”. Bez nich życie tak naprawdę nie miałoby sensu, gdyż ich istnienie zależy też od siebie nawzajem. Styl przypomina te ręcznie wyszywane znaki, którymi nasze babcie dekorowały domy.

Te dzieło sztuki ukazuje kolejny Panel Kontroli Mediów, lecz ten jest nieco inny i z tekstem, który głosi: “Muzyka to Życie”. Panel zawiera przyciski Przewijania do Tyłu, Pauzy, Odtwarzania, oraz Przewijania do Przodu, a także przycisk Powtarzania.

Stworzony w całości z punktów, linii prostych, kręgów, półkręgów, a także kilku strzałek, ten tatuaż nie ma wyraźnej wiadomości. Spoczywa jedynie w Twoim umyśle jako gitara elektryczna, lub gitara akustyczna, a może i bas lub inny instrument smyczkowy.Legenda jazzu, Theolonious Monk, rzekł kiedyś: „Na fortepian nie ma złych nut”. Był bardzo mądrym człowiekiem, kto jest za, niech obejrzy ten tusz. Białe i czarne klawisze są elegancko wyrysowane na tej klawiaturze fortepianu udekorowanej kluczem wiolinowym na szczycie.

Tyle emocji wylewa się z tego rysunku. Mężczyzna i kobieta, może i nawet Idealni Nieznajomi, połączeni w harmonii przez melodię. Ich serca biją jednocześnie w jednym z najczystszych wyrażeń miłości. Muzyka to wszystko, czego nam potrzeba.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: