Muzyka – wzory tatuażu

Unieśmiertelniona przez legendy jak Hendrix, Gilmoure i Clapton, Fender Stratocaster otoczona jest światłością i przypieczętowana pożegnalnym pocałunkiem na tym emocjonalnym rysunku. Wiadomość głosi: „Śpiewaj słodko w niebie”, hołd dla każdego żyjącego według muzyki.

W tym pięknym wzorze tatuażu przypominającym nam płonący banner motocyklowy, mamy pięciolinie z kluczem wiolinowym, krzyżykami i kilkoma nutami muzycznymi bez wątpienia przesyłającymi nam muzyczną wiadomość poprzez nasze serca i dusze.

Dla wszystkich fanów metalu jest tutaj ten kozacki szkielet przebijający własną czaszkę gitarą. Widać także zły urok i diabelską głowę na gryfie. Ale to nie koniec, teraz na niej zagra.Spopularyzowany przez The Killers, ten tusz przedstawia tytuł zapewne ich najlepszej piosenki wszech czasów: “When You Were Young”. Ta praca jest również zdobiona pięciolinią, a także kluczem wiolinowym, krzyżykami, nutami muzycznymi i jakimiś inicjałami na fajnym cieniowanym tle.

Żadna lista tatuaży muzycznych nie jest pełna bez odniesienia do Brazylii. Cytując klasyka Tupamaru, Dead Fish, głosi ono: „Se não dançam todos, não dança ninguém” czyli “Albo wszyscy tańczą, albo nikt nie tańczy”. Tą pracę dekoruje kontrabas spoczywający na chmurze i kwiatach.Z liściastymi kwiatami w tle otaczającymi zwój, na którym wypisany jest zapis muzyczny, ten tatuaż jest dobry dla bardziej romantycznych dusz. Wykonany w całości na plecach, miesza naturę z muzyką, emanując prawdziwą miłością do obydwu.

Wymyślne przedstawienie wielu symboli muzycznych ukazane jest w pogrubionych, plemiennych liniach. Klucz wiolinowy jest w środku, spajając całą kompozycję, zaprasza do gry w rozpoznanie wszystkich obecnych symboli. Muzyka pomoże Ci w tej grze.

Ten tatuaż ma na celu przedstawić jeden z najbardziej wywyższających aktów ze wszystkich, akt śpiewu. Urocze usta kobiece, jedyny element w kolorze, wypuszczają pieśń, nadając jej życie wolnego wyginania się i skręcania wokół barku.Rozciągając się dalej niż po całej górnej części ramienia, tatuaż kompletnie ją transformuje. Od róży na szczycie do klawiszy fortepianu na dnie, pomiędzy nimi jest świat muzyki tworzący jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż dla facetów.

Na tym tatuażu dzieje się znacznie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Gitara elektryczna, zamiast grać, zdaje się raczej ucieleśniać wijącą się w tle muzykę. Ozdoby z nut i kolorowych gwiazd nie są przypadkowe, mają faktycznie swego mistrza – to klucz wiolinowy i dwa klucze basowe tworzące kształt serca.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: