Muzyka – wzory tatuażu

Te przedstawienie klasycznego mikrofonu pod którym wypisane jest Rock ‚n’ Roll ma prawdziwy przekaz. To przekaz na temat stylu, lecz także, a zapewne co ważniejsze, przekaz na temat stylu życia.

Tatuaż przedstawia kolejny klasyczny motyw, lecz tym razem z magnetofonem, na którym siedzi mały ptaszek. Poza rozwiniętą kasetą, to spore użycie pomarańczy nadaje tej scenie nieco miejskiego klimatu.

Miłośnicy tatuaży i muzyki klasycznej podziwiać będą ten egzemplarz. Przedstawia uroczą kombinację kolorów i kształtów, te pierwsze dominuje czekoladowa czerwień, drugie zaś stylowy ślimak wiolonczeli.Jest to idealny tatuaż dla marzących o wytatuowaniu sobie czegoś muzycznego na barku. Wiele warstw papieru potęguje tylko piękno i głębię sceny.

Jako plama czerni która nie pokryła kształtu klucza wiolinowego, jest to bardziej minimalistyczny tatuaż muzyczny. Pełna, gęsta czerń od razu przyciąga wzrok każdego, kto może dostrzec ją kątem oka, zastanawiając się czy czarny tusz skończył spływać.Wygięta pięciolinia w tle atakuje liściasty klucz wiolinowy na przedzie. Pozbawiony ostrych i poszarpanych linii, ten średniego rozmiaru tatuaż muzyczny jest sam w sobie dziełem, sam w sobie muzyką.

Jest to przedstawienie rozległego drzewa wyrastającego ze stabilnego korzenia gitary elektrycznej. Tatuaż cechuje spore użycie kolorów, w którym czerwień i pomarańcz gitary zlewają się z zielenią. Cała struktura drzewa gitarowego ma na celu przyłączenie, a może i powrót muzyki do natury.

Tatuaż stanowi iluzoryczne przedstawienie pięciolinii wijącej się poprzez stopę. Ciągnąc się tak daleko jak stopa pozwoli, pięciolinia zawiera nuty ochoczo tworzące utwór muzyczny.Pierwsze spojrzenie na tatuaż może przekonać, że jeśli gdziekolwiek kolory skradają całą uwagę, to tutaj. Lecz pierwszy rzut oka może równie dobrze być mylny, gdyż główną gwiazdą tatuażu może być brak koloru, rozległy klucz wiolinowy pośrodku. Lecz jakby nie spojrzeć, jedno jest pewne: Ten tatuaż jest przecudny.

Klawisze fortepianu, mikrofon i ślimak wiolonczeli; czy jest coś jeszcze, co mogłoby wzmocnić symbolizm muzyczny tego tatuażu? Oczywiście, że jest – to rozwlekłe róże.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: