Muzyka – wzory tatuażu

Niewiele jest tatuaży na pierś ze słuchawkami, a jeszcze mniej tak dobrych. Średniej wielkości tatuaż przedstawia słuchawki rozbrzmiewające sygnały muzyczne. Ze słuchawkami podłączonymi prosto do serca, tatuaż przekazuje jasną wiadomość.

Tatuaż przedstawia fortepian, na którym gra zdolna ręka. Zwiewna nutka bladego błękitu daje uczucie, że obserwujemy osobistą scenę której nie rozumiemy w pełni, ani też nie powinniśmy. Jest to podpatrzenie tworzenia muzyki bądź faktycznie całości procesu twórczego.

Potężne, uderzające pociągnięcia czerwieni podkreślają obecność klucza wiolinowego i róży pośród nut i głośników. Lecz najbardziej intensywna czerwień wypełnia A w kółku – symbol anarchii.W dawnych czasach magnetofonów, kasety z muzyką nie były niczym obcym. Teraz, gdy wychodzą z mody, kasety są często obecne w męskich tatuażach muzycznych. Ten tutaj, z wywleczoną taśmą, stara się przywołać dawno minione dni.

Jest to raczej nietypowe przedstawienie klucza wiolinowego. Jakby wykuty w kamieniu, klucz ozdobiony jest wielokrotnymi pęknięciami wokół niego. To prawie tak, jakby sama muzyka chciała uwolnić się z więzi ciała.Jest to jeszcze jedna reprezentacja klucza wiolinowego, chociaż zupełnie odmienna. Nie mamy tutaj pełnego kształtu klucza, tylko kilka luźnych pociągnięć pędzlem wskazujących na niego. Wyraźna czerwień oferuje bardzo potrzebne odświeżenie, udzielając swego wigoru pogrubionej czerni wokół niej.

Klasyczny czarno-biały tatuaż przedstawia gramofon, przekształcając tył dłoni w promieniującą muzyką maszynę. Owalny kształt taśmy pcha się w okrąg, nawet łapiąc palce na swej drodze.

Podążaj za jakby niekończącą się taśmą pięciolinii rozwijającą się wzdłuż przedramienia. Tatuaż, dekorowany gwiazdami pośród cieniowanej przestrzeni, symbolizuje nieprzerwany przepływ muzyki poprzez wieki.Całe ramię trzeba poświęcić na ten tatuaż. Ale gdy już się dokona poświęcenia, ramię stanie się domem dla utworu muzycznego w połączeniu z przerwą czarnego tuszu formującego nietypowe kształty.

Ten tatuaż wykorzystuje na maksa twój bark, przedstawiając retro mikrofon z nutami muzycznymi wijącymi się w tle. Stylowy klucz wiolinowy, unosząc się powyżej, również tu zawitał.