Nadgarstek – wzory tatuażu

Krąg życia jest obecny w tym strasznym tatuażu z ptakami i drzewem o korzeniach wrastających głęboko w glebę. Kiedy spojrzysz na niego, zobaczysz że jesteś w stanie wyrosnąć jak te drzewo, wrośnięte w glebę.

Ta bransoletka na nadgarstek z krzyżem przypomina o Twoim oddaniu a także połączeniu z Chrystusem. Gdy spojrzysz w dół, będziesz w stanie dostrzec, co byś zrobił w każdej chwili wiedząc, że on jest z Tobą.

Ta wspaniała scena leśna to idealny akcent na każdy nadgarstek, z linią drzew zanikającą w oddali masz zagwarantowane natychmiastowe przypomnienie samotności natury i miejsca, w które chcesz uciec.Ta doskonała mapa świata mieszcząca się na nadgarstku stale przypomina noszącemu, gdzie był i gdzie chce pojechać. Pozwala Ci to mieć dostęp do natychmiastowego przypomnienia, jak zamierzasz podróżować.

Ta mapa pięknie reprezentuje gdzie pragniesz pojechać, pozwoli Ci to kochać i przeglądać najlepsze opcje czytania i cieszenia się mapą. Pokochasz te piękne opcje na nadgarstku i spodoba Ci się jego wygląd.Ta kotwica to świetny sposób, by pozwolić Ci pozostać zakotwiczonym pośrodku świata. Zobaczysz, że jesteś zakotwiczony w chwili i pokochasz najlepsze opcje wyglądu i kotwicy.

Te małe drzewko przypomina o byciu pośrodku natury, i oznacza to, że będziesz mieć piękno natury i moment, w którym tu jesteś. Będzie przypominać Ci o pięknie środowiska naturalnego.

Te zakorzenione drzewo to piękny przykład Twej pozycji na świecie i przypomnienie, by pozostać zakorzenionym w swych zwyczajach i wierzeniach. Gdy spojrzysz na nadgarstek, te piękne drzewo i ptaki wskażą Ci drogę.Ten diament i łańcuszek to piękne przypomnienie o łańcuchu życia. Ten wspaniały wzór ukazuje splecione kręgi i wzory pozwalające ujrzeć, jak wszystko jest połączone, jest to ciągłe przypomnienie.

Ten tatuaż jest opaską naramienną z ciągłych linii, dodając za każdym razem ciągłości Twemu ramieniu. Pokochasz opaski pokazujące ciągłość wzoru i przypominające, że wszystko płynie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: