Nadgarstek – wzory tatuażu

Ten kod kreskowy to świetny sposób by zapewnić, że zawsze jesteś sprzymierzony z konsumpcjonizmem chwili i pamiętasz o swojej więzi ze społeczeństwem, co oznacza że będziesz również znał swoją rolę.

Ten kompas pozwoli Ci pamiętać, że potrafisz wędrować z kompasem w dowolnej chwili; będziesz też pamiętał, że masz pieczątki w paszporcie. Będziesz pamiętał, że potrafisz wędrować.

Te góry oznaczają siłę, w każdej chwili będziesz mógł spojrzeć na nie i dostrzec, że są oznaką siły. Będziesz w stanie dostrzec swą siłę w każdym momencie spoglądając w dół.Ta gwiazda przypomina w każdej chwili o Twojej wewnętrznej gwieździe, gdy spojrzysz w dół, będziesz pamiętał obietnicę oraz opcje dostępne w Twym życiu. To świetne przypomnienie o dokonanym postępie.

Czas płynie, ten zegarek pozwoli Ci spojrzeć w dół i pamiętać o tym, aby nie tracić czasu na to, co nieważne. Spojrzeć w dół i dostrzec, jak umyka potrzebny czas, to ważne przypomnienie.Ten typ tatuażu ma sporą wartość estetyczną a także znaczenie religijne. Wykonują go głównie osoby ceniące wartości religijne wyżej niż wartości artystyczne. Niektórzy wierzą, że tatuaż ten przywraca zdrowie i ma właściwości lecznicze.

Ten typ tatuażu ma bransoletkę i symbole księżyca. Księżyc oznacza płeć męską w niektórych społecznościach. Jego zmieniający się kształt oznacza niestałość życia. Ten typ tatuażu na nadgarstek z bransoletką mężczyźni tatuują dla głębokiego znaczenia symbolicznego.

Możesz tatuować słowa mające znaczenie w Twoim życiu, jak motto życiowe, przekonanie bądź nauczona lekcja, dzięki temu typowi tatuażu. Wzór ma formę kodu kreskowego. Oznacza to tożsamość produktu, a w tym przypadku, przekazem może być coś, z czym się identyfikujesz.Ten tatuaż symbolizuje naturę w królestwie roślin i pięknie kwiatów. Pomysły na tatuaże męskie są tak różnorodne jak na żeńskie, a dla faceta szanującego naturę ten tatuaż jest genialny.

Motyle wiodą bardzo krótki, lecz burzliwy żywot. Przechodzą przez metamorfozę by stać się dorosłymi motylami. Mężczyźni przechodzą przez wiele doświadczeń w życiu kształtujących ich jak motyla. Ten tatuaż pragnie pokazać wiele rzeczy, przez które mężczyźni przechodzą w swym życiu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: