Nadgarstek – wzory tatuażu

Orzeł oznacza wysokość. Ptak uznawany jest za świetlnego, gdyż lata tak wysoko na niebie. Reprezentuje heroiczną szlachetność oraz władzę. Ten tatuaż podkreśla wszystkie te cechy, przez co noszący czuje się nieśmiertelny i silny.

Tatuaże z górami reprezentują przeszkody życiowe, które trzeba pokonać. W niektórych jednak przypadkach, góry mogą reprezentować środowisko naturalne i służyć jako dobry tatuaż na nadgarstek dla facetów kochających naturę. Mężczyznom noszącym taki tatuaż może on przypominać, by zawsze dbać o środowisko.

Ten tatuaż po prostu oznacza piękno. Jego kształt przyciąga uwagę do środka, oznaczając duszę. Prawdziwe piękno to te emanujące z duszy. Kwiaty nie są tylko dla kobiet, mężczyźni też mogą mieć ten tatuaż na nadgarstku.W symbolice chińskiej tatuaż ten określany jest jako trzeci Żywioł. Pierwszym jest Yang, jasna i aktywna siła; drugim jest Yin, mroczna i pasywna siła. Gdy użyta zostaje konstelacja gwiazd, tatuaż przedstawia połączenie dobrego i złego, czyli światów górnego i dolnego.

Inspirujące wiadomości przypominają nam, by mieć nadzieję. Gdy przechodzisz przez trudny okres, ten tatuaż może przypominać Ci, by mieć nadzieję, zebrać w sobie siłę oraz zainspirować się wiadomością w trudnych czasach.Tatuaże z ptakami oznaczają szlachetność, wiedzę, ochronę, przewodnictwo duchowe, miłość i pokój. Jakkolwiek byś się nie czuł, ćwierkot ptaków Cię pocieszy. Ludzie aspirują by być jak ptaki na wiele sposobów. Ten tatuaż służyć może jako prawdziwa inspiracja.

Łańcuch jest znakiem siły i ochrony. Kosztowności chowane są bezpiecznie przy pomocy łańcucha. Ten tatuaż symbolizować może ochronę przed wrogami, złem, a nawet światem. Jego siła zapewnia ochronę noszącemu. Tego tatuażu na nadgarstek nie można ukryć, więc przekaz widoczny jest dla wszystkich.

Miłośnicy astrologii mogą sobie wytatuować swój znak zodiaku. Każdy rodzi się pod jakąś gwiazdą, w zależności od dnia narodzin. Astrologowie w ten sposób objaśniają preferencje i charakter osób na różnych etapach życia przy pomocy gwiazdy, pod którą się urodzili.Ten tatuaż pokazuje, że osoba ma kontrolę. Przyciski poprzedniego, następnego, stopu, pauzy, przodu i tyłu na tym tatuażu przedstawiają kontrolę. Ten tatuaż jest idealny dla faceta chcącego przejąć kontrolę nad swym życiem, bądź już ją ma i chce to komuś udowodnić.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: