Nadgarstek – wzory tatuażu

Ten tatuaż oznacza po prostu życie, piękno i naturę. Liść daje podłoże i pokarm biedronce; od niego więc zależy jej przetrwanie. W życiu i naturze wiele jest zależności i nie należy ignorować znaczenia innych. Ten tatuaż przypomina noszącemu ten oczywisty fakt.

Kompas reprezentuje akt stworzenia oraz moc mierzenia. Głównie spotkać go można w alegoriach sprawiedliwości, geometrii i architektury. Kompas występuje jako litera A, oznaczając w ten sposób początek wszystkiego bądź czegoś konkretnego dla noszącego tatuaż.

Ten tatuaż reprezentuje wiadomości miłosne przeznaczone drugiej połówce. Mężczyźni na swój sposób honorują bliskie im osoby, żywe czy zmarłe. Ten tatuaż służy jako ciągłe przypomnienie. Choć tatuaż można usunąć, póki nadal tu jest, może spełniać swój cel.

Znak na tym tatuażu nie zaprzecza ani nie wypiera znaczenia chrześcijaństwa. Dodatkowe przekazy można również wydobyć z tatuażu na temat męczeństwa i cierpienia. Chrześcijanie lubiący tatuaże zwykle tatuują krzyż na swym ciele, zwłaszcza przynależący do religii przywiązujących dużą wagę do krzyża. Ten tatuaż reprezentuje to wszystko.Ten tatuaż z kompasem na obu rękach, w różnych kolorach, skierowany w różne strony, daje sprzeczne informacje. Jakby noszący szukał kierunku, bądź był na rozstaju życiowych wyborów. Tatuaż zawsze przypomina noszącemu jego obecny stan.

Tatuaże miłosne z sercami można wyrażać na wiele sposobów, lecz wszystkie przedstawiają to samo – miłość: Niezaprzeczalnie potężną siłę tego świata. Mężczyźni nigdy nie uciekają przed miłością, a ten tatuaż to jeden ze sposobów, w jaki mężczyźni mogą to wyrazić.Jeden z pomysłów na tatuaż na nadgarstek, na który mężczyzna może się zdecydować, to różne symbole na obu rękach. Tatuaże mogą się dopełniać bądź ze sobą kontrastować, mogą jednak mieć specjalny przekaz. Ten konkretny tatuaż nosić mogą obrońcy środowiska.

Tatuaże ze strzałą oznaczają pozytywność w życiu. Gdy pięć strzał jest razem, pokazują siłę. To dlatego, że jedną strzałę można złamać, lecz gdy jest ich wiele, ich siła jest niezliczona. W przeszłości wojownicy stosowali strzały polując na jedzenie aby wyżywić rodzinę, przez co tatuaż ten może też oznaczać wyżywienie.Łączenie obrazów z pozytywnym przesłaniem może służyć jako podkreślenie wytatuowanego przesłania. Obraz może jednak być opisany za pomocą przesłania, bądź może mieć przeciwne znaczenie. Podkreślenia nie ma ani w przesłaniu ani w obrazie, jak widać na tatuażu.

Męskie tatuaże na nadgarstek można tatuować przy pomocy różnych stylów czcionki. Jako że istnieje wiele różnych czcionek, noszący może wybrać, którą czcionkę chce nosić. Na tym tatuażu noszący wybrał czcionkę kursywę.