Orzeł – wzory tatuażu

Ludzie kochają tajemnicze, wyróżniające się tatuaże. Motyw orła jest już znany, ale ten orzeł posiada dwie głowy w agresywnych pozycjach. Wygląda trochę przerażająco, a powyżej niego znajduje się czerwony trójkąt z żółtym okiem w środku.

Tatuaże z orłami mogą mieć różne postaci, a tutaj autor największą uwagę przykłada do przekazania emocji przez tatuaż. Orzeł wpatruje się w swoją ofiarę z wyciągniętymi szponami.

Orły są bardzo prestiżowymi ptakami w Ameryce, a ludzie lubią je tatuować, aby wyrazić swój patriotyzm. Oto przykład takiego tatuażu, gdzie flaga amerykańska jest owinięta wokół skrzydeł orła.Tatuaże tematyczne są bardzo popularne. Oto tatuaż z orłem związany z motywem amerykańskim. Jest wytatuowany na całej długości ramienia i cechuje się bardzo symetrycznymi piórami. Kolory są proste, ale wciąż całość jest kontrastowa.

Bardzo stylowy tatuaż z orłem, który reprezentuje nie tylko patriotyzm, ale też jest dziełem sztuki. Jest narysowany w kolorach flagi amerykańskiej. Jest bardzo efektowny, bo wygląda troszkę jak logo batmana.Ten tatuaż ukazuje, jak artysta może użyć unikalnych kolorów, aby typowy tatuaż zaczął się wyróżniać. Ten tatuaż przedstawia orła trzymającego czaszkę. Kolory są proste, ale tworzą piękny kontrast z wycieniowanymi piórami. Świetny tatuaż na ramię.

Takie tatuaże z orłami są ostatnio dość popularne, a ten jest wykonany bardzo szczegółowo. Znajduje się na piersi i ukazuje orła lecącego, aby chwycić swoją zdobycz. Skrzydła są bardzo szczegółowo narysowane, a dziób jest zaakcentowany żółtym kolorem.

Ten tatuaż na pewno spodoba się ludziom kochającym duże wzory. Pokrywa całą długość torsu i przedstawia orła walczącego z wężem. Jest świetny przez swoje znaczenie, może symbolizować triumf, odwagę lub moc.Ludzie lubią, gdy ich ciało jest unikalne. Oto tatuaż z orłem z głową sowy. Może znaczyć wiele rzeczy i jest wiele teorii na ten temat, ale symbolizuje on po prostu siłę, moc i dokładność orła oraz mądrość sowy.

Niektórzy ludzie kochają zmieniać popularne wzory w coś dużo lepszego poprzez własne modyfikacje. Oto tatuaż przedstawiający orła namalowanego w agresywnych barwach. Może to symbolizować agresywnego ducha lub ducha walki, orzeł wydaje się krzyczeć lecąc gotowym do złapania ofiary.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: