Ośmiornica – wzory tatuażu

Ten tatuaż na przedramieniu jest kałamarnicą z mackami rozłożonymi we wszystkich kierunkach, co pokazuje, że posiadacz umie przezwyciężyć różne wyzwania. Umieszczenie tego tatuażu na przedramieniu sprawia, że posiadacz ciągle na niego patrzy i przypomina sobie o jego znaczeniu.

Ten tatuaż na górnej części ramienia przedstawia ośmiornicę wyciągającą macki do nieba, aby ukazać determinację i że limitem jest niebo. Osoba nosząca ten tatuaż na pewno jest zawzięta w swojej drodze do celu.

Kolorowa kałamarnica na dłoni jest wzorem ukazującym wszystkim Twoje cele. Posiadacz tatuażu próbuje sprawić wrażenie gotowego na zmiany. Ośmiornica jest zwierzęciem, które tak potrafi.Ten przerażający tatuaż na szyi przedstawia ośmiornicę z szeroko otwartymi oczami i ciałem rozciągającym się na dół na plecy. Posiadacz pewnie chce przekazać, że nikogo się nie boi i że nie warto z nim zadzierać.

Ten tatuaż na barku przedstawia ośmiornicę w typowym morskim życiu, na dnie oceanu. Jest dla ludzi, którzy nie stawiają sobie w życiu limitów i dążą do spełnienia marzeń. Macki unoszą się aż do szyi i górnej części ramienia, przekazują, że posiadacz, aby osiągnąć cel będzie poszerzał swoje terytorium.Ten kolorowy tatuaż z ośmiornicą japońską pokrywa większość pleców. Jest nie tylko atrakcyjny, ale też symbolizuje odwagę. Zestawienie żywych kolorów z dużą ramką ukazuje odwagę i umiejętność stawiania czoła życiowym wyzwaniom.

Zabawna kałamarnica w kapeluszu trzymająca filiżankę jedną ze swoich macek symbolizuje potrzebę przeżywania życia w pełni. Ten tatuaż na plecach może nie jest kolorowy i żywy, ale wciąż ma przekaz, żeby żyć na wesoło.

Tatuaż na klatce piersiowej ukazujący kałamarnicę i łódkę opisany słowami „Przeżywaj życie, które kochasz” jest wiadomością, aby skupić się na priorytetach życiowych. Przekaz jest czysty dla każdego, trzeba żyć tak, aby być szczęśliwym i spełnionym.Ten tatuaż na barku zajmuje dużą powierzchnię górnej części pleców i jest symbolem zmienności i umiejętności podniesienia się w życiu po trudnych czasach. Tak samo jak wiele innych tatuaży z ośmiornicami, ten wzór pokazuje swój jasny przekaz.

Ten tatuaż na ramieniu ukazuje ośmiornicę z mackami rozłożonymi w tył, które mogą ukazywać chęć walki o terytorium. Oznacza to, że jeśli przeżyłeś wiele wyzwań życiowych, ten tatuaż będzie dla Ciebie idealny. Tatuaż symbolizuje też odwagę i umiejętność walki w trudnych sytuacjach.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: