Ośmiornica – wzory tatuażu

Jeden z mniejszych tatuaży. Jest bardzo symetryczny, głowa meduzy jest na środku wzoru po boku ramienia. Trzy macki są po każdej ze stron ośmiornicy. Jest w pięknych odcieniach czerwieni i ciemnego niebieskiego.

Piękny tatuaż z ośmiornicą, jeden z najdłuższych. Zaczyna się w górnej części ramienia, zaraz pod barkiem. Macki przecinają się i idą w dół. Tatuaż kończy się zaraz nad dłonią. Wzory są dokładnie narysowane w czerni.

Ten tatuaż z ośmiornicą zajmuje trzy części ciała – klatkę piersiową, bark i górną część ramienia. Głowa ośmiornicy jest na barku, kilka macek jest na ramieniu i kończą się przy łokciu, a reszt a z nich sięga sutków.Jeden z najbardziej pomysłowych tatuaży z ośmiornicami. Zawiera pojedynczą mackę zaczynającą się po wewnętrznej stronie górnej części ramienia. Macka ciągnie się aż do nadgarstka.

To jest jeden z najbardziej artystycznych tatuaży z ośmiornicą dla mężczyzn. Duża głowa zwierzęcia znajduje się w wewnętrznej części przedramienia. Jej duże oczy są podkreślone. Czerwono-czarne macki otaczają przedramię.W tym pięknym tatuażu dominuje ogromna głowa ośmiornicy. Znajduje się ona na ramieniu, a macki idą w dół. Cały tatuaż jest niebiesko-różowy.

Ten tatuaż w górnej części ramienia Ci się na pewno spodoba. Jest unikalny, bo ośmiornica wydaje się łapać astronautę w swoje macki. Ośmiornica i astronauta są wykonani delikatnie w czerni.

Ten wzór wygląda jak wiele tatuaży z ośmiornicami obok siebie. Mimo to, jest pojedynczym tatuażem zajmującym całe górne ramię i bark. Zawiera odcienie czerwieni, niebieskiego i czerni, co jest bardzo męskie.Ten tatuaż z ośmiornicą jest wykonany w kolorach pomarańczowym, czerwonym i niebieskim. Głowa jest na środku górnej części ramienia. Macki idą w dół i kończą się na łokciu. Reszta macek jest na barku. Kolory i wzór tatuażu są niesamowite.

Niewiele tatuaży z ośmiornicami dla mężczyzn jest tak pomysłowa. Głowa ośmiornicy jest w górnej części po boku klatki piersiowej. Ciało kończy się na środku, a macki zajmują całą klatkę piersiową aż do barku.