Palec – wzory tatuażu

Tatuaże zawsze były powszechne na ramionach, piersi, plecach, kostkach i nogach. Obecnie jednak mężczyźni robią sobie też tatuaże na palcach z różnych powodów. Od Ciebie zależy, czy chcesz tatuaż tylko na jednym palcu bądź na kilku. Z pięciu palców, środkowy i serdeczny są najpopularniejsze wśród mężczyzn.

Po pierwsze i najważniejsze, jeśli chcesz tatuaż łatwy do ukrycia bądź trudny do zauważenia, boki palców będą najlepszym miejscem. Pamiętaj, choć tatuaże są ‘czadowe’ gdy się jest młodym, dziesięć lat później, Twój przyszły pracodawca może ich nie pochwalać. Tak więc zrobienie sobie tatuażu na palec to bezpieczny wybór gdyż nie są łatwo widoczne i można je łatwo zakryć ubraniem. Są jednak tak małe, że można na nie nawet przymknąć oko i są fajnym sposobem na rozpoczęcie przygody z tatuażami.

Popularne tatuaże dla par

Poza tatuażami na bokach palców, są też męskie tatuaże na palec w okolicach knykci, zasłaniając część lub cały palec. Tatuaże na palce mają różne rozmiary, symbole i typografie. Są również popularne wśród par, gdyż mają designy pierścionka w zamian pierścionka zaręczynowego. Mogą też sobie zrobić podobne designy na palcach by okazać swoją więź, miłość i czułość.

Istnieją tatuaże na palce z mieczem bądź nożem średniowiecznym, które mężczyźni lubią nosić. Do przykładów należą łuki, strzały i miecze przedstawiające ich zamiłowanie do przygody i wieków średnich. Inne popularne designy tatuaży na palce to designy celtyckie bądź czaszki.

Inspirujące tatuaże na palce

Niektórzy faceci noszą cytaty mówiące o ich osobowości jako tatuaż na palce. Mogą one również dodawać motywacji pomagającej każdego dnia. Popularne cytaty na palce to ‘Nadzieja’ i ‘Nie poddawaj się’.

Tatuaże z wąsem to popularne męskie tatuaże na palec. Pozwalają robić śmieszne pozy oraz są fajnym pomysłem na zabawianie przyjaciół. Tatuaże z pierścieniem to szczególnie popularne tatuaże na palec gdyż wyglądają jak prawdziwe pierścienie, a nie trzeba się martwić że się zgubią lub zostaną skradzione. Pomagają również przypominać o wyjątkowej osobie, zdarzeniu, miejscu bądź czymś co spotkało ich w życiu.

Budda to kolejny popularny tatuaż na palce gdyż oznacza obecność pozytywnej mocy w swym życiu. Niektórzy faceci mają imię żony wypisane na palcu serdecznym, oznaczając ich miłość i oddanie dla niej i ich związku.

Najlepsze kolory tatuaży na palce

Czarny lub ciemnoniebieski to lepsze kolory. Problem z tatuażami na palce jest taki, że zwykle rozmazują się i blakną szybko. To dlatego że ciągle robimy coś rękami w ciągu dnia i ciągle myjemy ręce. Dlatego lepiej nosić tatuaże w czarnym bądź ciemnoniebieskim kolorze gdyż nie blakną tak szybko jak inne kolory. Co więcej, palce są cieńsze w porównaniu z innymi częściami ciała, więc mogą nie trzymać pigmentu zbyt dobrze.

Nie ma więc sztywnych pomysłów na męskie tatuaże na palce. Do Ciebie należy wybór designu który najlepiej przedstawia Twe ideały życiowe bądź cokolwiek specjalnego jest w Twym życiu.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

To jeden z tatuaży na palec, które są stylowe i wyjątkowe. Róża symbolizować może żal i śmierć, albo też i długotrwałą nadzieję. Wygląda elegancko na kciuku, ciągnąc się w dół. Jest też dość duży by być łatwo widocznym.

Serce wykonane na środkowym palcu najpewniej oznacza miłość. Dolna część serca ma eleganckie wzory diamentowe dla elegancji i ekstra wyjątkowości. Jako że serce jest nieco duże, nie powinno się nosić na nim pierścienia.

Wiadomość przedstawiona na tych palcach skupia się głównie na zarządzaniu czasem. Może być użyta jako zachęcenie noszącego. Każde słowo wykonane jest na boku palca, i są widoczne gdy rozłoży się palce.Ten tatuaż na palec pasuje do takiego samego u dziewczyny, i oba noszone są na palcu serdecznym. Ten jest dla mężczyzny i jego partnerki zarazem. Może zastępować zwykły pierścionek małżeński jako że jest na stałe.

Oto jeden z pomysłów na tatuaż na palce, który jest stylowy i ma głębokie znaczenie. Design tatuażu na palcu serdecznym mężczyzny oznacza stały pierścień, pasujący do tatuażu z biciem serca na palcu dziewczyny.Tatuaż z jeleniem na palec jest szykowny i wygląda oszałamiająco. Głowa biegnie wzdłuż środkowego palca podczas gdy rogi rozciągają się po tyle dłoni. Choć jeleń symbolizuje odrodzenie, miłość, pokój lub inteligencję, może to również być naturalna miłość do przyrody.

To kolejny wzór tatuażu na palec z jeleniem mający mniej efektów 3D. Czarny tusz nie jest zbyt skoncentrowany. Podczas gdy głowa jelenia wypełnia dolną część środkowego palca, rogi rozciągają się po tyle dłoni.

Ten tatuaż z pierścieniem na palec może wyglądać prosto, lecz można go stosować zamiast standardowego pierścionka małżeńskiego. Z tym tatuażem, nie ma szans że się zgubi bądź zniknie jak zwykły pierścionek.Kotwica i rekin wykonane na obu kciukach nadają temu tatuażowi elegancki wygląd. Kotwica symbolizować może ochronę i wsparcie podczas gdy rekin symbolizuje dominację i władzę. Kombinacja obydwu nadaje silne znaczenie.

Słowa na męskim palcu wykonane są z pewnym eleganckim poczuciem kaligrafii. Zdają się proste lecz mają głębokie znaczenie. W ten sposób możesz pokazywać słowa w miejscu publicznym i przekazywać swą wiadomość.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: