Palec – wzory tatuażu

Ten tatuaż zawiera kombinację różnych symboli, z których wszystkie mają unikatowe detale designu. Znak masonów oraz oko Horusa mają ukryte znaczenie okultystyczne. Właściciel pokazuje wszystkie symbole na knykciu każdego palca.

Ten też jest wśród pomysłów na tatuaże o ukrytym znaczeniu. Czaszka na boku palca wskazującego ma linię ciągnącą się w stronę czubka palca. Efekt plamy czarnego tuszu czynią go wyjątkowym a także atrakcyjnym.

Ten tatuaż nie ma żadnego specjalnego znaczenia, a przynosi nieco rozrywki do sztuki tatuażu. Gdy przyłoży się palec do górnej wargi, tworzy sztuczny wąs wyglądający elegancko. Można go wykonać w różnych rozmiarach w zależności od noszącego.Oto kolejny wyjątkowy pomysł na tatuaż na palce zawierający prostą czaszkę z różą. Design łączy jasne i mroczne znaczenie tatuażu. Może ma na celu uczenie zmarłego towarzysza, bądź jest to wzór tatuażu dla niegrzecznego chłopca.

Prosta acz szykowna głowa psa wykonana jest na palcu wskazującym. Nie ma żadnego specjalnego znaczenia w tym tatuażu, lecz może być znakiem uczczenia bądź okazania miłości dla swego psa. Jest powszechny wśród miłośników psów.Jest to mieszanka palmy, róży, koła zębatego, grupy strzał oraz czegoś w stylu dwóch wież strażniczych. Wszystkie mają swe specjalne znaczenie, lecz kombinacja daje im elegancki wygląd na każdym męskim palcu.

Jest to tatuaż przeznaczony dla miłośnika muzyki, zwłaszcza wiolonczelisty. Wiolonczela jest elegancko wykonana na palcu serdecznym lewej dłoni. Może to oznaczać że osoba żywi głęboką pasję do muzyki, będącej częścią jej życia.

Ten należy do tatuaży na palec dla facetów głównie zajmujących się bronią. Najprawdopodobniej może to być żołnierz okazujący oddanie pracy. Może również oznaczać, że właściciel tatuażu uwielbia karabin AK47.Jest to kolejny wzór tatuażu przeznaczony dla miłośników dzikich zwierząt i przyrody. Prosty wzór żyrafy na palcu serdecznym może mieć silne znaczenie dla noszącego tatuaż. Czarny kolor jest głęboki i wygląda elegancko.

Tatuaż z kotwicą na kciuku jest widoczny dla każdego, i może mieć specjalne znaczenie. Jako że kciuk używany jest do wspomagania pozostałych palców na wiele sposobów, tatuaż z kotwicą najpewniej symbolizować będzie wsparcie. Nie ma zbyt wielu detali stylistycznych.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: