Palec – wzory tatuażu

Koleś ma kotwicę i symbol miłości na palcu wskazującym i dużym. Tatuaże są widoczne tylko gdy zrobi się znak pokoju. Mają one jednak najpewniej znaczenie osobiste, dlatego też są na stronie wewnętrznej.

Ten również należy do pomysłów na męski tatuaż zawierających litery wytatuowane na każdym palcu tworząc słowo lub frazę. Każdy palec na obu dłoniach ma literę tworzącą kompletne słowo.

Ten koleś ma głęboki szacunek do procesu ewolucji człowieka, dlatego też tatuaże ciągną się od początków człowieka według poglądów ewolucyjnych. Paleta kolorów też jest szykowna, choć nie ma efektu 3D jak większość pozostałych tatuaży.Noszący ten tatuaż mówi co mu leży na sercu, i każdemu kto czyta mówi że ceni każdą chwilę swego życia. Może to być ostrzeżenie dla innych by nie marnowali jego czasu, bądź może to być osobista zachęta.

Jest to również jeden z męskich tatuaży na palec, zawierający orła o unikatowym designie. Tatuaż symbolizować może władzę, inteligencję, determinację i skupienie. Wygląda elegancko na boku środkowego bądź serdecznego palca.Jest to jeden z tych minimalnych ukrytych tatuaży świetnie nadających się dla osób wolących dyskretne tatuaże, prosty inicjał imienia na palcu serdecznym będącym idealnym miejscem na wyjątkowe tatuaże na palec gdyż można je łatwo zasłonić pierścionkiem.

Prawdziwie wyjątkowy i genialny koncept tatuażu będącego kompletnym po złożeniu obu rąk, każdy palec ma część pełnego tatuażu z zakrwawionym nożem z okiem na rękojeści. Wygląda dość prosto, lecz ma nutę nowoczesności, i dopełnia też pozostałe tatuaże.

Elegancki tatuaż o tematyce gotyckiej wyglądający jak suche drzewo które zrzuciło wszystkie liście, jest on ekstremalnie cienki i minimalny co dodaje mu ogólnego uroku. Jest świetny dla facetów chcących mieć fajny minimalny tatuaż mówiący sporo bez pokrywania dużej powierzchni skóry.Wykonany z oszałamiającymi detalami, ten artystyczny tatuaż na palec z psem to świetny pomysł, ludzie bardzo zżyci ze swymi psami mogą sobie taki zrobić jako przypomnienie o ich wiernym towarzyszu. Artyście udało się stworzyć wyjątkowo szczegółową miniaturową twarz psa, która nawet wyraża emocje.

Uroczy koncept dla par chcących mieć wspólny tatuaż, wzór jest dosyć prosty z samym obrysem trójkąta. Trójkąt oznaczać może masę rzeczy od pokoju i intelektu aż po ciszę i jasność, tak więc potęguje również element tajemnicy designu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: