Palec – wzory tatuażu

Na tym tatuażu męska dłoń pokryta jest małymi akcesoriami zakładu fryzjerskiego, jest świetny dla fryzjerów i stylistów chcących symbolizować swój fach oznaczając palce tuszem. Ludzie w branży stylistycznej zwykle sporo pracują dłońmi, co jest świetną okazją na pokazanie go.

Dość powszechny w kwestii konceptu lecz nadal potrafi wyglądać świetnie, ten ukryty symbol nieskończoności wygląda świetnie i może wiele reprezentować, jak niekończąca się siła, bezkresne staranie, itp. Położenie działa tutaj cuda, gdyż można go wykonać na palcu serdecznym na znak nieskończonej miłości.

Palec serdeczny to bardzo małe miejsce na tatuaże, lecz jakiś zdolny artysta zdołał zrobić na nim szczegółową czaszkę pomalowaną jak uroczystości dnia zmarłych będącego popularną Południowo-Amerykańską tradycją. Jest to równie dobre jak noszenie pierścienia, gdyż wygląda bardzo stylowo.Kolejny tatuaż mający wyglądać jak pierścionek i tuszowany z pojedynczą literą, można sobie taki zrobić na weselu by mieć jakąś pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Biegnie wokół całego palca zupełnie jak pierścionek, jest świetny dla osób nie chcących krzykliwych tatuaży.

Jeden z tych tatuaży pokrywających wszystkie palce tekstem, tutaj głosi on ‘Padnij Trupem’ co jest bardzo punkowe i pasuje do gitarzysty bądź jakiegokolwiek muzyka. Tatuaż ma nawet kilka małych symboli, na prawej dłoni deszcz, piorun, muzyka i pieniądz, z kolei na lewej dłoni korona, diament, serce na palcu serdecznym i kotwica na małym palcu.Te tatuaże na knykcie wyglądają dosyć twardo, na pierwszym palcu jest diament, na drugim korona, na trzecim diament do góry nogami a na ostatnim palcu jakby strzała skierowana w dół. Wygląda to dość ikonicznie i może być designem tatuażu na palce dla celebrytów jak gwiazdy hip-hopu czy gwiazdy popu.

Tatuaże na dwa kciuki wykonane z nutą nowoczesności, lewa dłoń ukazuje płonącą latarnię z wylatującym z niej płomieniem, a prawa dłoń ma klepsydrę. Wydaje się mieć głęboki przekaz i znaczenie dla właściciela, może oznaczać wiele rzeczy jak zapał kontra cierpliwość bądź czas i światło itp.

Ten tatuaż na palce dopełnia inny tatuaż na dłoni, widać iż jest to dłoń gitarzysty z wypisanym ‘Soul’. Ludzie robili sobie tatuaże inspirowane muzyką od czasów pierwszego Woodstock, zdobienie ciała dobrze się nadaje dla artystów i miłośników muzyki, a ten szczególnie wygląda na ikoniczny.Tatuaż na palce obu pięści tuszowany specjalną czcionką ze słowami „prawdziwa miłość”, jest to popularna fraza i wygląda genialnie tuszowana na wszystkich palcach. Słowo miłość ma nawet małe lecz szczegółowe serce narysowane zamiast litery ‘O’ co potęguje ogólny urok tatuażu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: