Palec – wzory tatuażu

Tatuaż na wszystkie palce głoszący „game over”, może to być świetny pomysł na tatuaż na palce dla graczy, gdyż również znani są z działania cudów swymi dłońmi. Użyta specjalna czcionka ma też cyfrowy efekt 8-bitowy, tak jak w pradawnych grach na długo przed graniem na komputerach.

Jest to jeden z najpopularniejszych męskich tatuaży na palce, ma pioruny na środkowych palcach, serce na lewym palcu małym, serce na palcu serdecznym oraz unikatowy numer 3 na palcu wskazującym. W połączeniu z istniejącymi tatuażami sprawdzają się świetnie jako dopełnienie innych dzieł w tuszu.

Doprawdy idealny tatuaż dla par złączonych na całe życie, głosi aż po dzień mej śmierci. Użyta czcionka specjalna wygląda jak pismo ręczne co dodaje nutkę osobistości do tatuażu, jest to niezwykły wzór tatuażu na palec.

Pomysły na tatuaże powinny być wyjątkowe, symbolizować coś, lub nawet mogą być abstrakcyjne, tutaj widzimy fantastyczny przykład abstrakcyjnego tatuażu na palec ze strzałą zaczynającą się na palcu serdecznym a następnie łączącą się z innym większym tatuażem na przedramieniu. Jest minimalny lecz nadal sprawia wrażenie bardzo bystrego i eleganckiego.Palce to bardzo ważna część naszych dłoni, są więc idealnym miejscem na dodanie wzorów tatuażu na palec dopełniających istniejący tatuaż. Tutaj palce tuszowane są wzorami w kształcie diamentów dopełniającymi liniowy tatuaż na nadgarstku.

Jest to epicki tatuaż głoszący Kochaj Życie, świetny dla facetów chcących unikatowych pomysłów na tatuaż łączących się z istniejącym tatuażem, widzimy tutaj kolejny tatuaż jakby martwego ptaka ze wstęgą dokoła głoszącą czekam. Tutaj może to oznaczać próbę powiedzenia ‘Kochaj Życie lub umrzyj czekając aż ktoś pokocha Ciebie.Tatuaże pozwalają ludziom wyrazić swe myśli i symbolizować swe uczucia, tutaj widzimy tatuaż na palce obu pięści głoszący Własnej Roboty. Jest to świetny koncept dla facetów gdyż wygłasza świetny przekaz i pozwala ludziom nosić swą dumę na własnej skórze, choć jest to częsty pomysł na męski tatuaż, nadal pozostaje trendem.

Ludzie mogą wyrazić swe uczucia przez tatuaż, tutaj widzimy słowa “Mniej Nadziei” tuszowane na palcach w bardzo cienkiej czcionce. Może to oznaczać, że osoba powoli traci nadzieję i ma mniej nadziei, może to brzmieć nieco emo u faceta lecz nadal daje przekaz.

Niektórzy lubią mieć ekstremalnie minimalny i przyjemny tatuaż, ten to tatuaż pnącza na kciuku oraz abstrakcyjny wzór w stylu pierścienia ze znakiem X. Są one idealne dla osób nie chcących żadnych ciężkich czy brutalnych grafik na swej skórze.

Ludzie często myślą o wytatuowaniu sobie jakiejś daty, ten tatuaż jest dobrym przykładem takiego designu tatuażu na palce. Tatuaż ukazuje rok 1973 tuszowany na palcach, czyli rok zakończenia wielkiej wojny w Wietnamie, tuż poniżej są cztery małe tatuaże, pierwszy to litera “W’ mogąca być inicjałem imienia, drugi to bomba atomowa, trzeci to znak niebezpieczeństwa z małą czaszką a ostatni to wąż.