Pióro – wzory tatuażu

Bardziej artystyczne podejście do skrzydlatych tatuaży z piórem, ten kawałek na łopatkę i pół rękawa wykorzystuje łuk designu pióra oraz lekką szarość i czarność w połączeniu z nieskazitelnym cieniowaniem by nadać noszącemu nie tylko skrzydlaty wygląd lecz również zbroją ochronną.

Minimalizm designu i genialne położenie nadają temu dziełu aurę prostoty będącą częstym motywem wśród męskich tatuaży z piórem. Fenomenalne zastosowanie cieniowania w tym tatuażu doprawdy nadaje dziełu poczucie głębi i genialności.

Szukając pomysłu na męski tatuaż, nastrój i aura dawane przez dzieło to ważne czynniki. Ten design nie tylko wykorzystuje klasyczny obraz pióra, lecz również nadaje dziełu aury agresji i ostrości przy pomocy ostrych punktów, grubych linii oraz głównie czarnego cieniowania z niebieskim wyrównaniem.Ten tatuaż na nadgarstek dodaje poczucia przygody i tradycji na ekstremalnie małej przestrzeni przy użyciu staroświeckiego czarno-szarego cieniowania wraz ze sporą troską o szczegóły pióra i sznurka. Wykonany w klasycznym stylu notatnikowym, ten tatuaż reprezentuje ikoniczny i klasyczny obraz pióra w tatuażu.

Te współczesne podejście do klasycznego obrazu pióra wykorzystuje lekko szare tuszowanie i śmiałą czerń na ptakach wzlatujących z czubka elementu by nadać wspaniałej aury zestawienia. Przy użyciu lekkiego cieniowania i ciemnych grzbietów i łuków, te dzieło to idealne skrzyżowanie między tradycyjnym obrazem pióra a współczesnym klasykiem tatuażu.Przy użyciu jasnych kolorów zlewających się nawzajem oraz odcieni ciała w tle, te dzieło jest wyjątkowym i unikatowym podejściem do klasyka. Z jasną czerwienią, pomarańczą i żółcią, dobór kolorów w tym tatuażu z pewnością wyróżnia go spośród innych opcji tatuażu z piórem.

Wyrównanie czarnego i jasnoniebieskiego tuszu ożywia ten tatuaż, podczas gdy dobór designu oraz ozdoby tła nadają pracy jej własnej indywidualnej charakterystyki. Kolor tuszu i cieniowania to ważny aspekt do rozważenia przy szukaniu męskiego tatuażu z piórem.

Stając się powszechnym wizerunkiem w tatuażu, gdyż starsze tradycyjne style integrują się z współczesnymi wpływami, ten obraz jest wierny formie oferując jednocześnie coś nowego. Wykonany w śmiałej czerni, ten tatuaż jest innowacyjnym podejściem do nowego klasyka.Ten pomysł na tatuaż z piórem łączy dwa obrazy na czasie by stworzyć zupełnie nowe dzieło. Wykonane w głębokim błękicie i kontrastującym lekkim błękicie, srebrze, szarości i czerni, te dzieło posiada artystyczną aurę subtelnie łącząc dwa różne aspekty współczesnego tatuażu.

Kolejne unikatowe podejście do współczesnego klasyka, nuta brązu użyta z szarym i czarnym tuszem pozwala piórze w tym tatuażu odróżnić się od głębokiej czerni krążących nad nim ptaków. Cieniowanie i dobór kolorów nadają temu tatuażowi jego definiujące cechy.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: