Pióro – wzory tatuażu

Te pięknie tuszowane pawie pióro z ręczną inskrypcją pod spodem wykorzystuje jasne kolory i przyjemne linie i łuki by nadać życie. Z jasnoniebieskim tuszem wewnętrznego pióra przyjemnie kontrastującym z głęboką purpurą zewnętrznej części i niezłym pismem dolnego napisu, ten tatuaż redefiniuje ikoniczny obraz pióra w tatuażu.

Wykonany w niesamowitej czerni i szarości, ten tatuaż z opadającymi piórami i krążącymi ptakami nadaje emocjonalnie dojrzałego wizerunku metaforycznego inskrypcji ‘Carpe Diem’. Kolor i styl rysunku w tym dziele dają tatuażowi tradycyjny klimat więzienny.

Kolejne innowacyjne dzieło oparte na współczesnym klasycznym wizerunku w tatuażu. Wykorzystanie designu i koloru w piórze i ptakach doprawdy odróżnia ten tatuaż od innych opartych na tym samym wizerunku, nadając jednak temu tatuażowi rzadkiej i zwiewnej natury dzięki białemu i czarnemu tuszowi.Wykonany w kontrastujących niebieskich tuszach, ten tatuaż wykorzystuje wzory cieniowania i koloru by stworzyć piękne dzieło. Artystyczne ozdoby tła oraz rozmycie pracy nadają mu życie, podczas gdy zestawienie jasnego i ciemnego niebieskiego tuszu naprawdę uwypukla ten tatuaż.

Wybór dobrego szarego i subtelnie czarnego tuszu nadają temu tatuażowi nastrój pióra narysowanego w notatniku artysty, podczas gdy głęboka czerń i świetne pismo nadają temu dziełu głębi. Cienkie linie i prosty design dają temu dziełu aurę kreatywnego artyzmu.Jeśli cokolwiek mówi duchowość w najlepszy możliwy sposób, są to pióra. Więc ten tatuaż na bark w czarnym tuszu reprezentuje właśnie to, z piórem rozpływającym się w ptaki, odlatujące swobodnie w niebiańską krainę.

Ten piękny tatuaż z piórem podkreślają jedynie jasne łaty niebieskiego i zielonego tuszu. Czerń mocno kontrastuje z kolorem, podczas gdy fraza ‘Marzyć Znaczy Wierzyć’ jest widoczna na górze.

Jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż z piórem, ten prosty design jest idealny na przedramię. Wewnętrzne detale jedynie czynią go zachwycającym, podczas gdy sam design reprezentuje mądrość.Jeśli szukasz świetnych tatuaży z piórem, ten może się sprawdzić. Cóż jest w końcu lepsze niż jedno pióro – dwa pióra! Tuszowane w czerni, po jednym na każde przedramię, przedstawia najbardziej cenione cnoty, zarówno mądrość jak i wiedzę.

Jeśli standardowe pomysły na tatuaże z piórem są zbyt passé na twój gust, to ta wersja plemienna będzie idealna. Design w czarnym tuszu z pewnością przyciągnie wzrok każdego pięknie dekorując Twe ramię. Jest wyjątkowy i innowacyjny – lecz co najlepsze, można go też łatwo zakryć długim rękawem gdy okoliczność tego wymaga.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: