Pióro – wzory tatuażu

Podczas gdy niektórzy faceci wolą mieć tatuaże prostsze, inni nie boją się śmiałego przekazu. Dla tych facetów lubiących tatuaże na całego, oto idealny pomysł na całą długość ramienia. Tło wykonane jest w czerni i bieli, podczas gdy pióra wyróżniają się w jasnej pomarańczy.

Te innowacyjne geometryczne podejście do jakże delikatnego pióra to jeden z najlepszych pomysłów na męski tatuaż. Przywodzi poczucie symetrii i logiki do naturalnego piękna.

Podwójne tatuaże na przedramiona stają się popularnym trendem, i z dobrego powodu – wyglądają niesamowicie! Te identyczne geometryczne pióra tylko to udowadniają. Przynoszą poczucie harmonii i symetrii w rozszalałym morzu możliwości.Jeśli szukasz dobrego pomysłu na tatuaż, to może być to. Szczegółowy tatuaż z piórem ozdabia piękna stylizowana inskrypcja głosząca ‘Mama Tata’. To jeden z najlepszych sposobów na uczczenie osób dla których byłeś całym światem – gdzie słowa zawodzą, piękny obraz mówi sporo!

Pióro i liść to dwie bardzo podobne rzeczy. Lecz podczas gdy jedno przedstawia wolność, drugie wzrost. Razem reprezentują przepis na sukces. Czemu więc ich sobie nie wytatuować obok siebie? Ten fajny tatuaż w czarnym tuszu pokazuje Ci, jak to można zrobić najlepiej!Ten tatuaż na plecy w czarnym tuszu jest dość mały dla lubiących prostotę, lecz dość oszałamiający by przyciągać wzrok. Z piórem rozpływającym się w ptaki, reprezentuje kompletną i zupełną wolność.

Jeśli szukasz niesamowitego tatuażu na pełne ramię – te cudowne dzieło kończy Twoje poszukiwania! Fenomenalnie szczegółowe białe pióra wyróżniają cały design podczas gdy czerwono-czarne cieniowanie dodaje idealnego kontrastu do całej kompozycji.

Ten cudowny tatuaż w czarnym tuszu to najlepszy sposób na ukazanie światu swej anielskiej formy. Z dwoma skrzydłami wyrastającymi z Twych pleców, nie będzie wątpliwości kim naprawdę jesteś! Przedstawia skrzydła, z którymi się urodziłeś, lecz których nigdy nie widziałeś – skrzydła wolności, które pozwolą Ci przemierzać wiatry możliwości z łatwością.Nic nie pobije tego niesamowitego bocznego tatuażu z piórem – zdobiony jest kolażem designów, tworząc sensacyjny efekt końcowy. Czarny tusz podkreśla jedynie kontrast z kolorem skóry, podczas gdy sam tatuaż przyciągać będzie wzrok!

Ten zdumiewający tatuaż tuszowany jest czernią i odcieniami szarości. Ukazuje pióro otoczone przez liczne ptaki i wyraża ich absolutną wolność. Wytatuowanie sobie tego obrazuje własną wolność, reprezentując osobnika niekontrolowanego przez normy społeczne.