Plecy – wzory tatuażu

Posłuchaj! Plecy są pustym płótnem tylko błagającym o projekt. Niezależnie od tego, czy rozważasz pierwszy tatuaż czy piąty, Twoje plecy są idealnym miejscem na nowy projekt. Ale jaki projekt ma być? Może pójdziesz ze wspaniałym zacienionym kawałkiem w odcieniach czarnego i szarego. Być może płonące i odważne kolory są bardziej w Twoim stylu. Niezależnie od tego, co krąży ci po głowie, jesteśmy tu, aby pomóc Ci podjąć ostateczną decyzję.

Dlaczego jest ostateczna? Ponieważ twój tatuaż będzie jeździł na twouch plecach przez resztę swojego życia. Wybór odpowiedniego wzoru jest niezbędny, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał być dumny i będziesz chętnie chodzić bez koszuli. Wybierz straszny projekt i jedyną dobrą nowiną jest to, że nigdy nie będziesz musiał patrzeć na to! Wybierz wspaniały projekt, a będziesz dumny, że możesz to pokazać. Tatuaże na plecach dla mężczyzn są oświadczeniem; Co będzie mówiło twoje?

Jak wybrać tatuaże na plecach dla facetów

Kiedy zdecydujesz się na tatuaż na plecach, zdaj sobie sprawę, że wybrałeś to, co jest jednym z najlepszych miejsc na ciele na dużych tatuaży. Twoje plecy są płaskie, szerokie i wysokie – bardzo podobne do prawdziwego płótna. Niebo jest granicą, jeśli chodzi o tylną część, więc pozwól swojej wyobraźni na dzikość. Oto kilka rzeczy, które warto pomyśleć przy wyborze: Motyw, Kolor, Rozmiar i Ogólny Projekt.

Nie powinno dziwić, że mężczyźni wybierają tatuaże tak duże. Chociaż nie ma nic złego w zaczynaniu z małymi, musisz porozmawiać z artystą o kierunku tatuażu. Nie zaczynaj z Mighty Mouse w centrum pleców, jeśli chcesz temat religijny. Masz pomysł.

Jeśli ufasz artyście tatuażu tak bardzo, jak powinieneś, umów się na konsultację. Zrób listę swoich pomysłów i kilka zdjęć, które Ci się podobają. Twój tatuażysta z przyjemnością usiądzie z Tobą i stworzy niestandardowy kawałek, który jest unikalny i osobisty.

Jak zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać idealny projekt dla Ciebie. Skorzystaj z naszej witryny, aby pomóc Ci wymyślić najnowsze pomysły. Możemy zaoferować porady, pomysły i przykłady. Jesteśmy tu dla każdego, kto jest zainteresowany rozwojem spersonalizowanego tatuażu, z którego będzie zadowolony przez resztę życia!

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Kolorowa kombinacja popularnych bohaterów i złoczyńców, takich jak Spiderman w prawym górnym rogu, pokazuje odwagę tego tatuażu w przekazywaniu zamierzonej wiadomości. Tatuaż najlepiej pasuje do kogoś, kto chce zwrócić uwagę na wielobarwne postacie „głośno mówiąc” do publiczności, która jest daleko od posiadacza.

Szary tatuaż z ukrzyżowania Jezusa z koroną cierniową na głowie jest jasnym dowodem głęboko zakorzenionej miłości do Chrystusa. Znak miłosny z koroną i aniołami skierowanymi ku niebiosom zwiększa znaczenie tej miłości i pasji do Chrystusa.

Ten tatuaż pokazuje ludzką czaszkę, która w pełni pasuje do pleców z pewnymi przerażającymi projekcjami poruszającymi się z barków w oczy i ustami wyraźnie potwierdzającymi twardość. Tatuaż jest kreatywnie duży i ma symbol krzyżowy emanujący z dziury na czole, co jest bardzo przerażające.Czy to uśmiechnięta kotka na ludzkiej twarzy? Ten pomysł tatuażu jest niezwykle ekscytujący i bardzo dobrze pokrywa plecy wąsami kota, co sprawia, że jest ciepło odbierany przez widzów. Powtarzające się ozdoby i pisma otaczające kota sprawiają, że tatuaż jest męski.

To niepowtarzalna kombinacja kilku małych, szarych tatuaży, które mogą łatwo przechodzić w tatuaże dla dziewczyn. Dekoracje nie wykazują dużej mocy męskości i mogą być przeznaczone dla mężczyzn z czułym punktem odnośnie kobiet.Ten w pełni dopasowany tatuaż smoka przypomina stroje japońskich Yakuzy, którzy byli znani jako nieustraszeni i wielcy ludzie honoru. Tatuaże z smokami na plecach są dobrymi posłańcami odwagi. Żółte oko i czerwone pazury wyglądają strasznie z pewnej odległości.

Ten tatuaż przedstawia kilka popularnych japońskich bohaterów z pogrubionym wyznaniem miłości, nosiciela dla animowanych produkcji. Być może głównym celem jest pokazanie poparcia animowanym postaciom, które są obecnie popularne w grach rozrywkowych.

Tatuaż rozciągający się od rękawów i obejmujący każdą część pleców, jest wyrazem męskiego zaufania. Wielokrotne znaki specjalnie ozdobione specjalnie dla bliskich oglądaczy sprawiają, że tatuaż jest interesujący, ponieważ tylko nieliczni ludzie w pobliżu poznają, co opisują dekoracje.Pokaz miłości w męski sposób, dzięki tatuażowi przedstawiającemu twoją miłość, w pełni dopasowanemu do pleców, okazujesz rozważenia tym, na którym Ci zależy. Chociaż otoczenie wygląda przerażająco, uśmiechnięta twarz pani mówi wiele o osobowości noszącego, jako kochającego mężczyzny.

Wielokolorowy tatuaż kobiety trzymającej kij przed dzieckiem z wężami otaczającym ją przeraża widzów. Nie jest jasne, co robi kobieta, ale całe zdjęcie wygląda strasznie. Każdy, kto ma ten tatuaż na plecach, musi być bardzo nieustraszony.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: