Plecy – wzory tatuażu

Tatuaż splatanego bursztynu ognia, który tworzy magiczną kulę, jest oznaką śmiałości w sposób, który nie jest straszny, jak w tatuażach innych ludzi będących świadectwem odwagi, takich jak spadochroniarze lub ludzkie czaszki. Wzory są bardzo fajne dla oka patrzącego z daleka.

Ten tatuaż opisuje kobietę wywołującą strach, której włosy są wydmuchiwane przez wiatr i mają usta, które wyglądają sucho. Kobieta wygląda na przerażoną i na pewno jest kolejną wyraźną oznaką odwagi osób chodzących z tatuażem na plecach.

Tatuaż Jokera, jednego z najbardziej przerażających postaci filmu i komiksu na końcu ciała jest wspaniałym pokazem męskiej śmiałości. Straszny Joker, którego twarz jest częściowo pokryta kartą do gry, która w pełni zasłania jedno oko jest bardzo przerażająca i tylko śmiałe osoby mogą go wytatuować na plecach.Smoki to jedne z najstarszych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn. Ten pozornie chłodny smok jest wyjątkowo różny od obrazów potworów popularnych na japońskich tatuażach Yakuza. Jest to fajny tatuaż dla kogoś, kto nie chce wiele uwagi od obserwatorów.

Odważny tatuaż z ludzkim szkieletem, kręgosłup w pełni odsłonięty z żebrami wystającymi na zewnątrz jest przerażający i wyraźnie jest znakiem odporności. Wyraźnie nakreślone kości łopatkowe sprawiają, że tatuaż wygląda bardziej realistycznie dla widzów.Z dwoma stylizowanymi skrzydłami wyłaniającymi się bez ciebie, ten wspaniały tatuaż przypomina anioła. Każde pióro jest szczegółowe, a sam projekt jest piękny w czerni, kontrastując cudownie ze skórą.

Jeśli chodzi o tatuaże na plecach, ten jest piękny. Zaprojektowana i szczegółowa czaszka na całej tylnej części pleców oraz tylnej części ramienia gwarantuje, że wyróżniasz się. Możesz też zobaczyć szczegółowe dodatki na ramieniu, od Gwiazdy Dawida po zęby wampirów. Ponadto plama czerwieni na górnym ramieniu tworzy ostry kontrast z czarną, która dominuje w pozostałej części tatuażu, dodając barwę do innych przeraźliwych obrazów.

Nic nie może pokonać mocy czarodzieja. Z bardzo realistycznym Gandalfem grającym lalecznika, ten tatuaż przynosi magię życiu. Całkowicie czarny, kolaż zamienia się w fascynującą scenę.Ten stylizowany skorpion wyśrodkowany na plecach wygląda niewiarygodnie. Czarne i puste kształty zapewniają skórze niesamowity kontrast. Co więcej, śmiałe linie rzeczywiście przynoszą teego stwora do życia.

Ten przyciągający wzrok z pewnością odwraca głowy. Obejmując ramiona, ręce i bok pleców, jest to świetny pomysł na tatuaż. Odważne linie, a także silne krągłości nadają bardzo męski wygląd, podobny do tatuażu na twarzy Mike’a Tysona.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: