Plecy – wzory tatuażu

Jeśli lubisz historii, Egipcjanie, czy chociażby deathmetalowy zespół, „Nile”, to jest tatuaż dla Ciebie. Nie straszne, ale tak kreatywne, wzory przypominają jeden z obelisków. To wspaniałe dzieło, wykonane czarnym tuszem, przedstawia sokoła, który jest całkowicie wypełniony hieroglifami.

Ciemność, piękno i inne – ten pomysł tatuażu jest dla prawdziwego artysty. Wykonane w cieniowanej czerni, wymaga ogromnej cierpliwości i szczegółów, aby stworzyć to piękne dzieło sztuki. Ponadto szczegółowa granica zapewnia jej trójwymiarowy efekt, ponieważ twarz kobiety jest skutecznie z tyłu.

Wszyscy mamy w sobie anioła, a ten jest dowodem. Świetny tatuaż dla mężczyzny, skrzydła są ciemne, a pióra złożone. Chociaż może nie być gotowy do lotu jeszcze, skrzydła te dają jego plecom całkiem nową perspektywę.Ten tatuaż jest wykonany całkowicie w cieniowanym kolorze czarnym i obejmuje skomplikowane detale, począwszy od pajęczyn do listu i dużo więcej. Obejmuje on tylko górną część pleców i ramion, skutecznie oprawiając resztę pleców, prezentując budowę mięśni modela.

Czaszki zyskują popularność. Są śmiertelnie, ale są fascynujące. W rezultacie są często stylizowane na różne formy, a ten ma zęby potwora i metalowe dodatki. Trójząb w jamie nosowej wraz ze skomplikowanym detalem i cieniowaniem przenosi tatuaż do życia.Podczas gdy tatuaże w kolorze czarnym mają niepowtarzalny wygląd, to tylko nieliczne, które mogą być kolorowe. Melanż jest oszałamiający. Statek, róże, orzeł i wąż zostały ułożone pięknie, ozdobione rozjaśnieniami wyłaniającymi się z chmur. Żaden szczegół nie został pominięty w tworzeniu tego trochę dziwnego pomysłu.

Tutaj, śmiertelna czaszka uświetnia tło, podczas gdy na pierwszym planie widać drapieżnika – sowę. Jednakże, gdy czaszka wpatruje się w ciebie i sowę z przygotowanymi pazurami, tatuaż wydaje się krzyczeć: „jesteś następny”.

Klasyczny science-fiction, kto nie chce być cyborgiem? Ten tatuaż sprawi, że ta fantazja się spełni. Wykonana w kolorze czarnym jest to kreacja 3-D przedstawiająca to, co znajduje się pod twoją skórą – niektóre niezwykle zaawansowane mechaniczne cuda. Kto powiedział, że jesteś człowiekiem, nigdy nie widział twoich pleców.Anioły nie zawsze są pięknymi kobietami. Czasem to mężczyźni. Mięśnie podkreślają cierpienie w obrazie, a skrzydła wydobywają surrealistyczną aurę.

Choć czarny jest urzekający, niebieski jest absolutnie zachwycający. Ten prosty tatuaż ma na celu uchwycenie oczu i serca i składa się z szeregu różnie stylizowanych kręgów, które znajdują się w prostej linii wzdłuż kręgosłupa. Ponadto szczegółowy projekt niebieskiego na ramionach służy jedynie podkreśleniu piękna koloru.