Proste – wzory tatuażu

Tatuaż znajduje się w zewnętrznej części prawego przedramienia. Proste tatuaże nie muszą być małe. Ten tatuaż zawiera cztery czarne grube strzałki pokazujące w dół na nadgarstek, zabierają większość przestrzeni od łokcia aż do około dwóch cali nad nadgarstkiem.

Tatuaż znajduje się na środku tyłu szyi, jest czarny i pokazuje bardzo prosty zarys gitary, czarnej bez cieniowania. Tatuaż ma około trzy cale długości, a gryf gitary wskazuje na włosy.

Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części przedramienia, jest czarną kotwicą utworzoną z bardzo cienkich linii. Pętla na górze kotwicy jest kilka cali od łokcia, a reszta kończy się około cztery cale nad nadgarstkiem.Tatuaż znajduje się na lewym ramieniu, jest czarny i pokazuje bardzo prosty tatuaż, który jest przesłodki, bo pokazuje zarysy profili kota i psa twarzą w twarz.

Pasujące do siebie tatuaże w wewnętrznej części prawego nadgarstka jednej osoby i lewego u drugiej osoby; kolejny prosty pomysł na tatuaże dla pary, które są czymś więcej niż imionami w serduszkach. Zawierają one po czarnym, grubym krzyżu bez słów ani innych ozdób znajdującym się około cztery cale od nadgarstka z dłuższą częścią krzyża wskazującą na dół na dłoń. Krzyże nie są tej samej wielkości, ale tych samych proporcji, tatuaż mężczyzny jest większy i grubszy niż kobiety, bo jego ramię jest większe.Tatuaż znajduje się na bicepsie, jest czarny. Nawet małe tradycyjne tatuaże mogą mieć duże znaczenie, tak jak ta dwucalowa kotwica. Czarna kotwica w środkowej części górnej części ramienia, tak jak u Popeye’a.

Pasujące tatuaże na obu przedramionach w czerni. Aktor Jared Leto jest fanem prostych tatuaży. Te pasujące trójkąty równoboczne są grubo obramowane i oba mają w około jednej trzeciej przecinające je belki. Trójkąty mają około cztery cale, a ich podstawa zaczyna się kilka cali od łokcia, wskazują na nadgarstek. Te symbole mogą być alchemicznym przedstawieniem powietrza.

Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części nadgarstka, jest czarny i udowadnia, że małe tatuaże też mogą być wyjątkowe. Ten mały calowy wzór ukazuje otwarty okrąg z prostą linią z niego wychodzącą, uniwersalny symbol przycisku włącz/wyłącz na komputerze.Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części lewego bicepsu i jest czarny, jest dla mężczyzn, którzy lubią rzeczy lekko zabytkowe i słodkie. Ta calowa uśmiechająca się Myszka Mickey wygląda jak Mickey z lat 40. i 50., nie jak ten rysowany obecnie.

Pasujące do siebie fragmenty rękawów na dwóch przedramionach w czerni. Wykorzystują prostotę do stworzenia czegoś wyjątkowego. Trzynaście linii o grubościach od 1/8 do 1/4 cala okrążają przedramię od łokcia do czterech cali powyżej nadgarstków. Linie na obu rękach pasują do siebie grubością i położeniem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: