Proste – wzory tatuażu

Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części przedramienia i na łokciu. Czarny pierścień wykonany z kształtów diamentu w mozaikowych wzorach, z trójkątnymi zakończeniami wskazującymi w różne kierunki, ponad łokieć i do nadgarstka.

Tatuaż znajduje się na lewej piersi, jest czarno-biały. Taki klasyczny tatuaż mógł wymyślić sam Marynarz Jerry, ukazuje on czarną kotwicę owiniętą liną na sercu mężczyzny.

Tatuaż znajduje się z tyłu lewego nadgarstka, jest czarny i ukazuje zarys zębatki z wieloma ząbkami, ma około cala średnicy.Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części prawego ramienia, jest czarny i ukazuje umiejętności tatuatora bardzo cienkimi liniami. Pięć delikatnych strzał, wszystkie z ostrymi zakończeniami, są różne, każda około trzech cali, wskazujące w dół, na nadgarstek.

Tatuaż znajduje się w wewnętrznej części lewego nadgarstka, ukazuje logo Apple wielkości około cala. Idealny tatuaż dla osoby uzależnionej od iPhone’a.Prosty tatuaż z dwoma pierścieniami na lewym ramieniu. Dwa ciemne pierścienie mogą, ale nie muszą mieć sekretnego znaczenia. Tatuaż dla kogoś, kto nie szuka uwagi, ale chce, żeby tatuaż mu o czymś przypominał.

Prosty, ale zabawny tatuaż w wewnętrznej części palca. To jest tatuaż dla kogoś, kto kocha zabawę i jest społeczny, dla króla imprez lub osoby, która lubi się bawić i zabawiać dzieci.

Bardzo prosty tatuaż ukazujący kotwicę na lewym nadgarstku. Ma głębokie znaczenie emocjonalne, związane z żeglarstwem lub żeglarzem. Wielu ludzi marzących o żegludze sprawia sobie takie tatuaże.Tatuaż z chmurą z kapiącym deszczem zdecydowanie przypomina jakieś ważne wydarzenie. Prawdopodobnie związane z kimś, z kim jego posiadacz dzieli uczucia romantyczne.

Bardzo prosty tatuaż ukazujący strzałę na palcu serdecznym mężczyzny. Trudno powiedzieć co znaczy ten tatuaż, ale na pewno ma znaczenie dla jego posiadacza, które pewnie chce zostawić dla siebie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: