Proste – wzory tatuażu

Symbol Taijitu znajduje na lewym przedramieniu mężczyzny. Symbol reprezentuje TAO, czyli starożytną filozofię chińską oraz symbole yin i yang, które według wschodnich filozofii są równymi, ale przeciwnymi siłami.

Prosty tatuaż ukazujący krzyż na lewym nadgarstku i dwa pierścienie. Pierścienie są zdecydowanie elementami ozdobnymi, ale krzyż wskazuje na to, że posiadacz jest chrześcijaninem. Tatuaż jest swego rodzaju wyznaniem wiary.

Prosty tatuaż z ważką na ramieniu. Jest dość niejasny. Może jego posiadacz kocha insekty albo chce, żeby tatuaż mu przypominał jakieś wydarzenie z przeszłości, tego nikt nie wie.Oto tatuaż z trzema pierścieniami z różnymi grubościami na lewym przedramieniu. Jeden z najbardziej abstrakcyjnych, wydaje się nie mieć znaczenia innego niż ukazywanie idealności geometrycznej.

Prosty, ale dziwny tatuaż ukazujący pięć kości na ramieniu. Trudno powiedzieć, czy kości mają jakieś znaczenie dla posiadacza, ale tatuaż jest bardzo fajny.Jeśli chodzi o proste tatuaże dl mężczyzn, trudno pobić pomysł taki jak ukazanie Mount Everest na stopie mężczyzny. Nie wiadomo, czy mężczyzna lubi wspinaczkę górską, ale na pewno kocha góry.

Ten prosty tatuaż pokazuje trzy pierścienie wokół lewej ręki. Środkowy jest złamany i wydaje się być tej samej grubości co wyższy, a najniższy pierścień jest najcieńszy.

Ten tatuaż składa się z dwóch grubych pierścieni z przerwą pomiędzy. Drugi pierścień nie ma krawędzi, ale powoli się rozsypuje na przedramieniu.Ten tatuaż jest prosty i dość abstrakcyjny. Tylko i wyłącznie jego posiadacz może wytłumaczyć co on znaczy. Na początku wygląda jak konstelacja gwiazd, ale kończy się czterema liniami na nadgarstku.

Tatuaż supermana na górnej części ramienia. Mężczyzna jest zdecydowanie kulturystą, sądząc po zarysie jego bicepsa, więc tatuaż jest ukazaniem jego kulturystycznych marzeń. Prosty i fajny tatuaż dla kulturysty.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: