Proste – wzory tatuażu

Prosty geometryczny tatuaż na prawym przedramieniu. Składa się z dwóch pierścieni obok nadgarstka i trójkąta, który na nie wskazuje. Trudno znaleźć jego znaczenie, ale na pewno je ma.

Bardzo prosty tatuaż, który jest zarazem abstrakcyjny. Składa się z czterech poziomych i trzech pionowych linii, wygląda jak symbol z jakiegoś bardzo starego języka.

Ten tatuaż jest bardzo prosty, ale piękny. Pokazuje cztery pierścienie, dwa z nich są połączone i wyglądają jak sieć. Wygląda nieco jak tatuaż w stylu tribal, ale jest bardzo geometryczny.Oto świetny tatuaż z mieczem na przedramieniu. Jest dobrym pomysłem dla fanów średniowiecznych filmów i książek. Miecz jest prosty i niezbyt długi, prawdopodobnie takie były używane w Europie w średniowieczu.

Oto jeden z najprostszych tatuaży dla mężczyzn. Kotwica z tyłu ramienia. Często symbolizuje marynarza lub innego człowieka kochającego morze, ale pasuje każdemu mężczyźnie.Ten tatuaż jest zarówno prosty, artystyczny jak i romantyczny. Ukazuje bicie serca i puls, tak jak na szpitalnych monitorach, sugeruje, że posiadacz myśli sercem, przez co jest bardzo romantyczny.

Ten tatuaż jest bardzo naturalny i piękny, składa się ze słowa „Adventure” („Przygoda”). Biorąc pod uwagę bransoletki posiadacza, bardzo możliwe, że żyje on w zgodzie ze swoją przygodową duszą.

Prosty tatuaż geometryczny układający się w niezrozumiały symbol. Tatuaż na pewno coś znaczy do jego posiadacza albo po prostu jest jego abstrakcyjną pracą.Oto świetny pomysł na tatuaż zawierający rzymskie liczby na przegubach dłoni mężczyzny i prawdopodobnie jego żony. Rzymskie cyfry to 8, 4 i 12, które mogą być ósmym kwietnia lub czwartym sierpnia 2012. Ich wyjątkowy dzień.

Oto prosty tatuaż składający się z figur geometrycznych, który może mieć sekretne znaczenie dla jego posiadacza, jeśli praktykuje on okultyzm. Bardzo dwuznaczny symbol.