Przedramię – wzory tatuażu

Tatuaże zyskują dużą popularność wśród różnych typów ludzi, ponieważ coraz bardziej zyskują akceptację w świecie publicznym. Tatuaże na przedramionach zyskują również popularność w świecie tatuażu. Należy jednak zauważyć, że wybór przedramienia jako lokalizacji tatuażu nie zawsze jest łatwo ukrywalny. Noszenie koszulek z długim rękawem lub kurtek może działać, ale nie zawsze jest to praktyczne.

Idealne miejsca na męski tatuaż przedramienia

Przedramię jest idealnym miejscem, w którym mężczyźni chcą mieć tatuaż. Wybór zaczyna się na małych subtelnych tatuażach, aż po cały obszar przedramienia. Niektóre z wyborów projektowych mają zazwyczaj głębokie i symboliczne znaczenia, które właściciel chce wyrazić.

Przedramię jest idealnym wyborem, ponieważ jest uważane za umięśniony i stonowany obszar męskiego ciała, co czyni go bardzo atrakcyjnym i pochlebnym miejscem na tatuaż. Większość mężczyzn decyduje się na ćwierć lub pół rękawa, który ma być umieszczony na wewnętrznym lub zewnętrznym ramieniu.

Wzory tatuaży na ramionach

Istnieje kilka możliwości, jeśli chodzi o wybór projektu tatuażu przedramienia. Dla tych, którzy decydują się na bardziej wyszukane projekty, użycie fantazyjnego tatuażu przedstawiającego smoki, syreny, zamki i jednorożce sprawia, że to idealny wybór.

Inne nowoczesne i popularne tatuaże przedramion, które wybierają mężczyźni:

 • Realistyczna czaszka 3D
 • Niesamowity czarny tatuaż przedramienia z astronautą
 • Róże
 • Kolorowa abstrakcja na przedramionach
 • Portret dziewczynki
 • Czarne pięciolinie
 • Tatuaże planet
 • Kolorowy portret dziecka
 • Czarny szkielet wieloryba
 • Wargi kobiety w 3D
 • Czaszki
 • Dziewczyna pod parasolem

Tatuaże mogą upamiętniać osobiste lub wspólne doświadczenie, przypominać osobiste kamienie milowe lub osiągnięcia, a także służyć do zapamiętywania bliskiej osoby itp.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Ten ilustrowany tatuaż przedstawia mrocznego wilka zrobionego kreską eksperta. Lewa strona wilka jest wytłoczona delikatnym pomarańczowym blaskiem, a prawą stronę pokrywa pastelowe niebieskie oko.

Przerażony renifer patrzy przez wewnętrzne przedramię. Jego poroża sięgają do wnętrza łokcia. Jego sierść zdobią skomplikowane prace i cieniowanie. Jego klatka piersiowa jest przebita 12 strzałami i kapią z niej 3 krople czerwonej krwi w dół ramienia.

Dwa pióra rozciągają się od łokcia do nadgarstka na zewnętrznym ramieniu. Pióra krzyżują się i są pozbawione koloru, z wyjątkiem ich zacienionych końcówek. Jest to świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzn, które chcą uzyskać tatuaż z piórkiem, który nadal wydaje się męski.Ten tatuaż przedramienia zawiera trzy zacienione i szczegółowe strzały strzelające z zewnętrznego łokcia do nadgarstka. Strzałki są przekrzywione geometrycznymi strzałkami i połączone ze sznurem.

Ten surrealistyczny tatuaż otacza przedramię. Wewnętrzne przedramię ozdobione jest wirującym zegarem cyfr rzymskich, wycelowanym w cienistą twarz czaszki. Zewnętrzne przedramię ma złowieszczą, szkieletową klepsydrę.Ten tatuaż przedramienia oparty na tekście zawiera delikatnie stylizowanego ptaka zlokalizowanego na szczycie gałęzi ze wstążką w ustach. Wstążka unosi się z wewnętrznego łokcia do wewnętrznego nadgarstka. Na niej są słowa „Rośnij wolny od zmartwień przez świtem i poszukuj przygód”.

Rękaw wykonany metodą Dotwork otaczający przedramię. W centrum znajduje się duży okrąg z grafiki przypominającej kwiat, rozwijający się w symetrii. Reszta ramienia jest pokryta czerwonymi i czarnymi kwiatowymi wzorami, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn szukających ciemnych, inspirowanych kwiatami pomysłami na tatuaż.

Ten tatuaż w stylu Blackwork ma dwa grube czarne pasy, które owijają ramię tuż pod łokciem. Na ramieniu wewnętrznym znajduje się pojedynczy biały klucz leżący na środku każdego pasma.Ten tatuaż zrobiony jest w tradycyjnym amerykańskim stylu i jest przykładem wielkich pomysłów na tatuaż z kompasem dla mężczyzn. Kompas jest dobrze zacieniony i wykończony prostymi, mocnymi liniami. Litery to typowa czcionka dla Old Schoolu.

Skóra przedramiona wydaje się być rozdarta, aby odsłonić wewnętrzną warstwę stali w tym surrealizmowym tatuażu. Skóra jest rozpruta i zdarta z kości od łokci po nadgarstek, aby móc eksponować fantazyjne więzadła ze srebra i białej stali.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: