Przedramię – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest pierwszym przykładem popularnej metody Blackwork. Na ramieniu wewnętrznym wyrasta cienki pień drzewa od nadgarstka w stronę łokcia. Jest zwieńczony cienkimi konarami, które służą do wydzielania atmosfery tajemniczości i zdumienia.

Ten stylizowany na New School rękaw owija się wokół przedramienia. W górnej części przedramienia skomplikowanie szczegółowy zegarek kieszonkowy znajduje się na łóżku z zacienionych piór. W zegarku wisi lśniący klucz, otoczony realistycznymi różami.

Prawe przedramię jest owinięte przez projekt impresjonistycznej opaski na ramię i drzew w stylu Blackwork. Lewe przedramię ma ogromny okrąg z kręgów drewna. Na szczycie krąg rozciąga się pasujący las impresjonistyczny; Z dołu drewnianego pierścienia rośnie łatka mistycznych grzybów.To realistycznie wyglądające dzieło to wspaniały tatuaż przedramienia dla mężczyzn, którzy chcą pokazać swój patriotyzm. Flaga amerykańska w skali szarości zwisa od łokcia do nadgarstka na wewnętrznym ramieniu, eksponowana w fantazyjnym kształcie, jakby łopotała na wietrze.

Duża piramida egipska na środku wewnętrznego ramienia, otoczona wielkim zegarem z rzymskimi cyframi. Jest wytłoczony ozdobnymi wirami i rozbłyskami światła. Jej szczyt przechodzi w czarną pastelową chmurę, a ptaki unoszą się na ramieniu.Prawe zewnętrzne przedramię posiada duży, solidny krzyżyk wykonany w stylu Blackwork. Na lewym ramieniu, przedramię wykonano w stylu New School, przedstawiając wirującą scenę cieni, gwiazd i tekstu gotyckiego.

Ten tatuaż zdobi wewnętrzne przedramię i zawiera realistycznie wytatuowany, czarno-biały rękaw opierający się na obrazie kobiecej twarzy. Jej obojętne usta są okrążone przez rozżarzone włosy, które kształtują jej zacienioną twarz. Rękaw zmniejsza się na nadgarstku z dużą, szczegółową różą.

Prawe wewnętrzne przedramię ozdobione jest czaszką ptaka, a jej czubek pokryty jest maleńkimi piórami w kształcie liści. Z łap rozciągają się dwa ozdobne pazury; Z piór skręcają dwa mistyczne rogi. Na lewym przedramieniu wilk nosi szczegółowe nakrycie głowy. Duże pióra otaczają dwa silne, wysokie poroża.Ten tatuaż w stylu Dotwork opiera się na czarno-białej mandali. W centrum mandali trójkąt ma podejrzliwe oko. Plemienne wzory wystrzeliwują, aby wypełnić ramię skomplikowany symetrycznym rękawem.

Ten prosty tatuaż znajduje się tuż pod wewnętrznym łokciem. Posiada kotwicę z cienkich linii, przykrytą przez fantazyjny napis „&” w kursywie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: