Przedramię – wzory tatuażu

Szczegółowa sowa wychyla się zza czaszki w stylu mardi gras w tym tatuażu na wewnętrznym przedramieniu. Czaszka jest eksponowana w cieniu, ma w oczach kwiaty i różę w uszach. Pióra sowy tworzą czaszkę, gdy sięga od łokcia do nadgarstka.

Ten tatuaż ma księżyc w stylu Dotwork. Ponad gwiazdą pięć gwiazd w Dotworku. Pod księżycem unoszą się trzy chmury w stylu linearnym i prosta linia i wzór z kropek, który wychodzi z wody.

Ten tatuaż przedramienia jest silnym przykładem pomysłów na tatuaże opartych na geografii. Zarys kontynentów rozciąga się poziomo po stronie wewnętrznej przedramienia w sposób prosty i skuteczny w czerni i bieli.Ten rękaw na przedramieniu jest wspaniałym przykładem silnej szarości. Posiada trójkątny, zainspirowany plemionami, wzór otaczający przedramię od łokcia do nadgarstka, uosabiający siłę i tajemnicę.

Ten tatuaż dolnego przedramienia rozciąga się od wewnętrznego nadgarstka do połowy ramienia wewnętrznego. Zawiera on grubą, odważną kotwicę w stylu Blackwork.Ten pomysł na tatuaż dla mężczyzn to krzyż z koroną, w którym znajduje się krwistoczerwone serce. Pod krzyżem jest otwarta zacieniona róża. Aby wykończyć ten majestatyczny tatuaż, skrzydła anioła w koronie i róży.

Ten tatuaż zawiera 5 strzał w stylu indiańskim, wszystkie skierowane w dół ramienia. Trzy obszary wykonywane są w jasnobrązowym kolorze z kolorowymi końcówkami i strzałkami. Pozostałe 2 indiańskie strzały są w jasnobłękitnym kolorze. Każda strzałka została zaprojektowana zupełnie inaczej reprezentując różne plemiona indiańskie.

Jest to wspaniały tatuaż przedramion, który ma mnóstwo kwiatów zrobionych w kolorze czarnym bez koloru. Są tam kwiaty różnych wielkości dekorujące plecy z mniejszymi kwiatami umieszczonymi na górze. Jest to zdecydowanie dobrze wykonany i niesamowity kwiatowy pomysł na tatuaż.Na prawym przedramieniu ku wygięciu łokcia znajduje się duży okrąg nakreślony na czarno z czarnymi zacienionymi górami. Lewe przedramię w tym samym obszarze ma czarny okrąg nakreślony czarą zacienioną falą oceanu.

Jeśli szukasz epickiego geometrycznego tatuażu przedramion, ten idealnie pasuje. Niesamowite formy geometryczne wewnątrz siebie. Na początku zgięcia łokcia jest oko ze strzałą skierowaną w dół po lewej stronie strzałki jest księżyc, a na przeciwko jest słońce.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: