Przedramię – wzory tatuażu

Musisz kochać czerń, aby zrobić ten tatuaż. Zgięcie łokcia na dobry centymetr jest całe czarne, idąc w dół, czerń zanika, jakby to była noc. Są drzewa z gałęziami w tle z jednym drzewem z gałęziami w martwym centrum. Na górze są czarne ptaki latające i siedzące na drzewie.

Ten niesamowity tatuaż jest zdecydowanie inny niż zwykłe style. Zawiera abstrakcyjny akwarelowy styl w górę i w dół przedramienia. Nadgarstek mówi „Żadnych kłamstw”. Abstrakcyjna akwarela jest wykonana w kolorze czarnym, czerwonym, pomarańczowym i niebieskim.

Jeśli szukasz jakichś niesamowitych tatuaży przedramion, jest to zdecydowanie dobre wyjście. Prawe przedramię ma nocne gałęzie drzewa i wilka wewnątrz dużego czarnego nakreślonego kręgu. Prawe przedramię zawiera ustawienie dzienne z żółtym w tle małe drzewo znakuje dużego ptaka latającego nad nim. Jest to również w dużym nakreślonym kręgu.Te rękawy są po prostu zbyt fajne, aby o nich nie wspomnieć. Po lewo znajduje się kobieta z różowymi policzkami, perły wokół czoła, długie czarne włosy i 2 róże na włosach. Prawe przedramię ma 2 czerwone róże, czarne ptaki, małe róże i kwiaty, wiry i wampiry.

Znane są jako marynarskie tatuaże. Jeden z nich znajduje się na prawym przedramieniu: „Będę tym, który cię poprowadzi” ma morski kompas z gwiazdą i błękitną plamą. Na nadgarstku czytamy „Candence 4.3.10”. Obok po lewo jest marynarska kotwica z niebieską i fioletową plamą za nią. Nad kotwicą napis: „Ale nigdy cię nie trzymam”, a reszta brzmi „Mackenzie 10.6.11”.Przez lata kompasy prowadziły wielu, w tym marynarzy. Jest to tatuaż-kompas przedramienia w kolorze czarnym. Znany jest z prowadzenia ludzi tam, gdzie przynależą lub powinni być. Pokazuje osobę, która wie, dokąd zmierza lub dotarła do celu.

Następny tatuaż jest znany jako zegar piramidy wykonany na czarno z ptakami latającymi z dala od niego. Górna część piramidy wygląda jak w ogniu z dymem zbliżonym do piramidy.

Rękaw na przedramieniu wyposażony w wstążkę, czaszkę, zęby, czarną różę i sowę. Jest bardzo szczegółowy i zacieniony przy użyciu czarnego koloru. Rozciąga się od zgięcia ramienia do nadgarstka. Ten rękaw został wykonany w sposób bardzo szczegółowy i artystyczny.To jest tatuaż górski z trzema górami nakładającymi się nawzajem. Ta z tyłu jest tylko zacieniona na czarno, potem zielony tatuaż nieco po lewo, kończący się na Czarnej Górze pośrodku.

Ten bardzo szczegółowy rękaw ma mapę w tle, lupę pokazującą jak to jest być rybą. Duży stary zegar, który używa słońca, aby pokazać czas. Kończy się dużą, częściowo zamkniętą różą. Cały tatuaż jest zrobiony na czarno.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: