Przedramię – wzory tatuażu

W kierunku zagięcia ramienia są dwie przecięte strzałki z literą „S” pośrodku u góry, „V” po lewej stronie strzałek, a „A” umieszczone w kierunku strzałki. Na dole, duży czarny tatuaż przedramienia z dużym czarnym kwiatem.

Czaszka z czerwonymi, niebieskimi, pomarańczowymi, czarnymi i szarymi kolorami, oczy wypełnione są słonecznikiem. Zęby są czarne z kwiatami pod spodem. Górna część czaszki ma motyla z kwiatów.

Pełny tatuaż przedramienia z geometrycznymi kształtami, okiem i liśćmi. Główny projekt jest wykonany w kolorze czarnym z cieniowaniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz kształtów geometrycznych. Geometryczne kształty tatuaży są całkiem fajne, jeśli masz mnóstwo kształtów.Koło morskie znalezione na statkach i niektórych łodziach. Pomaga kierować żeglarzom do miejsca, w które się wybierają. Centrum tego okrętu ma czaszkę. Cały projekt tatuażu wykonany jest na czarno.

Te symboliczne tatuaże są związane z heavy metalem, które niektórzy nazywają „tatuażami Led Zeppelin”. Znany jest z rock and rollowego stylu oraz z heavy metalowej muzyki. Miłośnicy heavy metalu i hardcore’a pokochają takie tatuaże.Te trzy tatuaże są czarne z orłem, pióra rozciągnięte w górę i w dół przedramienia. Każde pióro jest realistycznie podobne do tego, jak wygląda u orła. Większość ludzi lubi przedstawiać orła łysego, jako że jest najmądrzejszym stworzeniem.

Znany jako tatuaż drzewa sosnowego. W kierunku reszty są małe czarne kropki, które tworzą wygląd podobny do drogi. W kierunku nadgarstka są całe czarne sosny rozłożone w przedramię wokół okolicy nadgarstka.

Niektórzy nazywają to tatuażem Jean-Philippe Burton Purple Sun. Jest to zazwyczaj tatuaż w stylu belgijskim, ale przyciąga wielu ludzi, którzy chcą uzyskać ten niesamowity wygląd. Posiada krzyż, kontur budynku opłakuje oko i bardziej linearne kształtami.Dla tych, którzy lubią wspierać swoje prawo do noszenia broni … jest to niesamowity pomysł tatuażu przedramienia. Ma pistolet w starym stylu z własnym wzorem na uchwycie i lufie. Za nim jest wykończenie tatuażu w stylu dymu, jak gdyby pistolet został właśnie wystrzelony.

Ten tatuaż jest znany jako tatuaż przedramienia z mandalą. Mandala znana jest jako geometryczny kształt, który reprezentuje wszechświat w hinduizmie, który jest również symbolem buddyjskim. Symbole te można uznać za reprezentujące religię buddyjską.