Ręka – wzory tatuażu

Tatuaż marynarski nigdy nie jest złym pomysłem. Jest to idealny pomysł dla tych, którzy chcą mniejszy tatuaż, który można umieścić w dowolnym miejscu na ramieniu, a także łatwo ukryć w razie potrzeby.

Wybuch twórczości, z odrobiną przerażenia i dramatyzmu? Oto tatuaż dla Ciebie. Jak fajny jest tatuaż, który pokazuje rękę szkieletu, wyciągającą się z zamka błyskawicznego na ramię. Wygląda trochę 3-D, nie przytłaczając w żaden sposób ramienia.

Azteko-podobne projekty służą jako niewiarygodny komplement do dobrze ukształtowanych bicepsów i tricepsów. Dla człowieka, który jest ogromnie dumny ze swojego ciała, ten styl tatuażu ramienia zapewni mu akcesoria, których naprawdę potrzebuje.Nie ma nic bardziej męskiego niż człowiek upamiętniający narodziny dziecka na ramieniu. Włączenie ręki dziecka i jego śladów stóp obok jego imienia i daty urodzenia wzrusza tych, którzy go widzą. Emocjonalne połączenie za tatuażem naprawdę czyni go nieocenionym.

Ten tatuaż obejmuje zarówno ramię zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a jego główny punkt to niebieski atrament. Budda siedzi, uśmiechnięty, w centrum bicepsa. Wokół Buddy wiruje szereg czarnych, niebieskich i głęboko czerwonych fal.Pocieniowana czaszka rozciąga się od mięśnia naramiennego do tricepsu. Czaszka ozdobiona jest zbroją. Na wewnętrznym ramieniu ptaki unoszą się nad samurajskim mieczem. Ten tatuaż jest czarno-biały i posiada wyszukane cieniowanie i detale.

W tym pomyśle długie czarne linie owijają biceps. Dwie grubsze czarne linie biegną w dół na ramię wewnętrzne i zewnętrzne i spotykają się w łokciu. Między nimi, 5 cienkich linii zaokrągla się do nadgarstka. Przeciwległe ramię ma wielopasmowy design tuż pod łokciem.

Ten tatuaż przypomina góry. Znajduje się na wewnętrznym łokciu, a jego sylwetka ma jednolity czarny trójkąt, który przyciemnia niebieski i brązowy trójkąt. Niebieski i brązowy trójkąt jest przecięty z jednej strony, aby lepiej przypominać góry.Ten tatuaż pióra jest fantastycznym tatuażem na wewnętrznym ramieniu. Duże pióro wzbija się w górę ramienia, od nadgarstka aż po wewnętrzny łokieć. Czarny, silny i męski, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na tatuaż dla mężczyzn.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: