Ręka – wzory tatuażu

Granatowe rękawy otulają obydwa ramiona, od początków ramion do dołu nadgarstków, zarówno na wewnętrznym, jak i zewnętrznym ramieniu. Rękawy posiadają szczegółową gamę geometrycznych wzorów, które są eksponowane w cieniu.

Małe, pojedyncze ptaki wylatują z łokcia i ramienia w tym tatuażu dla mężczyzn. Z nadgarstka rozciąga się upiorna, ciemna czaszka. Na drugim ramieniu jasnoróżowy gargulec uśmiecha się i tworzy kwiatowy wzór od nadgarstka do łokcia.

Ten pomysł na tatuaż dla mężczyzn jest doskonałym przykładem łączenia ciemności i światła. Od ramienia do nadgarstka, rój jest ukryty w rękawie wirujących czarnych chmur wykropkowanych czerwonymi kwiatami. W pobliżu nadgarstka pojawia się diabelska twarz o żółtych oczach wśród wirów.

Pięknie zdobny, rzymski zegar znajduje się na szczycie lewego ramienia i przenika na szczyt lewego mięśnia piersiowego. Prawe ramię zawiera mgliste chmury, magiczne butelki i ozdobny krąg na szczycie nadgarstka.Lewy rękaw posiada piracki statek płynący po czerwonych falach krwi. Pod statkiem demoniczna kobieta tańczy. Prawy rękaw to mieszanina tradycyjnych amerykańskich grafik i słów. To wspaniały przykład tradycyjnych tatuażów dla mężczyzn.

Ten tatuaż dla mężczyzn używa stylu Dotwork i biegnie w dół ramienia wewnętrznego. Posiada stos geometrycznych trójkątów ukoronowanych rogatym okiem. Liście wyrastają z oczu. Linearny diament kończy tatuaż na nadgarstku.Ten amerykański tradycyjny styl posiada dwa połowiczne rękawy. Prawe ramię ozdobione jest piękną kobietą, otoczoną różami. Czaszka Mardi Gras jest wyśrodkowana na zewnętrznym lewym ramieniu, ptak unoszący się nad nią, czerwone róże wokół jego twarzy.

Rękaw rozciąga się tuż pod łokciem aż do mięśnia piersiowego. Wzór jest czarno-białą plemienną konstrukcją, który jest wspaniałym pomysłem tatuażu ramienia zewnętrznego i wewnętrznego dla mężczyzn. Jest geometryczny, asymetryczny i trójkątny.

Ten tatuaż w stylu New School zawiera krzyż ozdobiony dwoma orłami z wyciągniętymi skrzydłami. Ma wyglądać jak zbroja i wydaje się, że rozdrabnia się przez zewnętrzną skórę ramienia, rozbłyskując mocą i męskością.Ten czarny tatuaż jest doskonałym przykładem tatuażu w stylu Blackwork dla mężczyzn. Od ramienia do nadgarstka, asymetryczne motywy zainspirowane plemionami biegną w górę i w dół ramienia. Ramię jest pokryte fajnym wirującym wzorem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: