Ręka – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest surrealistycznym stylem tatuażem. Artysta wykorzystał ekstremalne umiejętności, aby przekształcić ramię w wyglądające tekstura drewna. W rękawie znajdują się demoniczne zwierzęta i miecze walczące przez uzwojone wzory.

Ramię zewnętrzne zawiera niezwykle realistycznego anioła ze szczegółowymi skrzydłami patrzącego w dół na pomarańczowy wybuch otoczony wzorami czaszki. Ramię wewnętrzne zdobi bardzo duże, oszałamiające oko i mniejszy wirujący zegar z rzymskimi cyframi.

Lewa ręka jest świetnym przykładem pomysłów na tatuaż w stylu Blackwork dla mężczyzn. Pokazuje las pełnych czarnych sosen, krążących wokół dolnego ramienia. Na prawym ramieniu jest wirujący, mistyczny, wzorzysty rękaw w czarni i bieli.

Górna część rękawa ma geometryczne drzewa przechodzące w solidnym stylu Blackwork. Kruki machają skrzydłami nad zacienionym aniołem. Kropki wypełniają tło i uzupełniają ten pomysł tatuażu.Ten rękaw w amerykańskim tradycyjnym stylu składa się z kilku ozdobnych czaszek Mardi Grasa, sową z rozwścieczonymi oczami, nagiej wytatuowanej kobiety, diamentów i gwiazd, i jest trzymana razem przez cieniowaną abstrakcyjną pracę.

Anioł wybucha z chmur w promieniach światła w tym pomyśle na tatuaż po wewnętrznej stronie ramienia. Belki światła docierają od jego środka do nadgarstka i łokcia. Ten tatuaż jest fantazyjnie zacieniony i wyszczególniony w obrazowy sposób.Ten rękaw w stylu New School posiada olbrzymiego, skalowanego ptaka, który rozciąga się ponad warczącym, chińskim smokiem. Skale są bardzo szczegółowe z dobrze scharakteryzowanymi wzorami. Wirujące cienie wykańczają ten czarno-biały pomysł na tatuaż.

Rękaw w stylu Blackwork obejmuje całe ramię. Łączy on wpływy graficzne z mistyką plemienną. Głównym tematem są trójkąty. Różne asymetryczne, dobrze zacienione wzory rozciągają się od nadgarstka aż do mięśnia piersiowego.

Ten tatuaż łączy w sobie trzy style pracy: pastel, surrealizm i ilustrację. Płomienne morze wykonane w stylu pastelowym koło nadgarstka. Labirynt oddaje hołd surrealizmowi i przenika w ilustrację dwóch aniołów opłakujących trzeciego upadłego anioła.Ten rozświetlający design jest doskonałym przykładem pomysłu na tatuaż dla mężczyzn. Górne zewnętrzne ramię jest okalane przez białe światło otoczone niebem rozbitej czarni i czerwieni.