Rękaw – wzory tatuażu

Większość kultur na całym świecie ma tatuaże jako wyraz czegoś. Niektóre kultury używają tatuażu jako rytuałów dojrzałości, dla celów artystycznych lub pięknych, jako znaków wojowników, identyfikacji plemiennych i tak dalej. Jednak oczywiste jest, że we wszystkich kulturach na całym świecie tatuaż reprezentował zarówno marginalność, jak i przynależność.

Stając się bardziej widoczni niż kiedykolwiek, nie ma części ciała, która jest poza granicami. Tatuaż został wykonany na większych i mniejszych części ciała. Jednak większość ludzi lubi mieć tatuaż-rękaw, który może być dość imponujący, gdy odpowiedni projekt i dobry kolor są użyte przy jego tworzeniu. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze, a nawet wskazane jest wybranie tatuażu-rękawa dla mężczyzn w porównaniu do tych, na innych częściach ciała. Poniżej przedstawiono przyczyny.

Rękawy są bardzo atrakcyjne

Nie ma nic tak wspaniałego jak rękaw na męskim ramieniu, aby zwrócić uwagę ze wszystkich zakątków. Najlepiej wykonane tatuaże-rękawy dla facetów sprawiają, że wyglądają bardziej męsko i rozprzestrzeniają ten czarujący efekt szczególnie na kobietach. Pokaż swój rękaw na zwykłych spotkaniach towarzyskich, nosząc dopasowaną koszulkę i przyciągniesz różnego rodzaju ludzi, od wielbicieli i artystycznych dusz po zazdrosnych. Regularnie ćwicz, aby utrzymać mięśnie a rękaw będzie wyglądał atrakcyjnie każdego dnia.

Łatwy do ukrycia tatuaż

Nie wszyscy w społeczeństwie docenią dobry tatuaż i czasami możesz być zmuszony do pełnienia funkcji, w których pokazanie tatuażu może być nieodpowiednie. W przypadku tatuażu szyi, głowy, twarzy lub palca może to stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o ukrycie, ale rękaw umożliwia ukrycie tatuażu, jeśli musisz wziąć udział w spotkaniach, w których tłum nie jest zbyt tatuażo-przyjazny. Rękaw w tym przypadku staje się zaletą i pod spodem, nadal możesz utrzymać symbol, który oznacza coś dla ciebie.

Bardzo ekspresyjne

Rękawy dla mężczyzn jest bardzo ekspresyjne. Każdy mężczyzna, który ma rękawy, jest postrzegany jako otwarty i mniej podatny na jakiekolwiek kontrowersyjne tematy, które mogłyby zostać omówione. W tym wrażeniu ludzie wokół będą bardziej otwarci, ponieważ postrzegają człowieka jako wyrazistego i odważnego, ponieważ był na tyle odważny, aby zrobić tatuaż na ręce i pokazać to światu w pierwszej kolejności. Rękaw może być niepowtarzalnym wyrazem tego, w co się wierzy lub osobistej historii, co zależy oczywiście od projektu.

Czynnik bezpieczeństwa

Rękaw jest najlepszy, jeśli chcesz przejść przez godziny tatuowania bez ryzyka nieprzyjemności we wrażliwych częściach ciała. Ramię nie jest otoczone przez ważne organy, które mogą być narażone na ryzyko. Dzisiejsze metody tatuowania poprawiły się technologicznie, a mimo to wykonanie rękawa uważa się za bezpieczniejsze w porównaniu do tego, który wykonuje się na powiekach lub w obszarze pępka.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Realistycznie narysowany i zacieniony w kolorze czarnym i szarym, inspirowany Japonią rękaw zawiera postać samuraja – wraz z twarzą, zbroją i mieczem – przez ramię i górną część ręki w walce z dużym smokiem na przedramieniu.

Ten japoński tatuaż koncentruje się wokół dwóch dużych i przerażających masek. Biała maska znajduje się na wewnętrznym przedramieniu i prawie miesza się z otaczającymi ją kolorami. Czerwona maska znajduje się w widocznym miejscu na ramieniu. Obie są otoczone czerwonymi i żółtymi kwiatami otoczonymi falami na czarnym tle.

Jeden z największych tatuażowych wzorów rękawów, który pokrywa całą pierś i rozciąga się przez ramię i zatrzymuje się z tyłu dłoni. Projekt plemienny ma kształt geometryczny podzielony na różne sekcje, z trzema ogniskami na klatce piersiowej, ramieniu i łokciu.Bardzo artystyczny japoński karp płynie w stronę barku zacienionego w kolorze czarnym i szarym, z elementami żółtymi, które ożywiają dużą rybę. Żywy niebieski kwiat siedzi tuż nad wewnętrznym łokciem a jasny czerwony kwiat tuż poniżej.

Cała dostępna przestrzeń jest użyta w tym pełnym koloru tatuażu na ramieniu i przedramieniu, który obejmuje różne amerykańskie style, obiekty i kształty, takie jak gwiazdy, węże, serca, kwiaty itp., Jak również kilka inspirujących zwrotów, takich jak „Urodzony, aby jeździć”.Jest to czarny plemienny rękaw, który biegnie od górnej części ramienia do miejsca tuż pod łokciem. Konstrukcja jest prawie całkowicie symetryczna, a linia podziału biegnie w dół na środku ramienia i ma różne geometryczne kształty.

Jeden z najbardziej imponujących pomysłów rękawów z tatuażem smoka, ta realistyczna głowa smoka i pazur zajmują całe ramię i zawierają czerwień, aby dopełnić groźny wygląd. Na przedramieniu jest spokojne, japońskie drzewo na wietrze, aby oznaczyć, że smok leci i jest bliski uderzenia.

Trzy greckie statuy dominują ten tatuaż. Filozof siedzi nas ramieniem zastanawiając się, tuż pod pięknym koniem, a największa postać zajmuje ramię w kasku bojowym. Jest dobrze wykończony w kolorze czarnym i szarym, wygląda niemal metalicznie.Ten czerwony i czarny smok utrzymują tradycje japońskich tatuażów na rękach, wykorzystując różne kształty i fale, aby uwydatnić uwodzicielski ruch i ostrość smoka. Ciało pokrywa całą długość ramienia, a głowy leżą w połowie drogi.

Artystyczny tatuaż rękaw taki jak ten ma kilka unikalnych wzorów, w tym statek, czaszkę, ptaka, damę, aby wymienić tylko kilka, i łączy je ze sobą w celu stworzenia czarodziejskiego efektu obejmującego całe ramię. Wynik końcowy jest oszałamiający.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: