Rękaw – wzory tatuażu

Ten czarny tatuaż plemienny jest jednym z najbardziej popularnych tatuażów na pół-rękaw dla mężczyzn dzięki pozornie prostej konstrukcji i wykorzystaniu wolnego miejsca. Jednakże w przypadku bliższej kontroli, zawiłość, z którą kształty na siebie oddziałują i uzupełniają się działa idealnie.

Fale są ważną częścią japońskiej kultury i wyróżniają się w swoich dziełach artystycznych. Ten tatuaż używa dużych kształtów fal wokół dużego karpia płynącego w górę. Tatuaż rozciąga się nieco powyżej poziomu ramion w kierunku szyi.

Ten tatuaż ma południowoamerykańskie wyobrażenie o atrakcyjnej kobiecie, która ma zostać pochłonięta przez szkieletową postać nad jej głową. Reszta tatuażu ma miękkie, skomplikowane i czasami symetryczne kształty.Pół rękawy inspirowane sztuką zaprojektowane dla mężczyzn tego rodzaju nie są lepsze. W tym, co wygląda jak rysunek pejzażu nocą, który został pozostawiony w deszczu, ten tatuaż zawiera nawet plamy atramentu i tusz, kapiąc przez ramię za łokieć.

Czarny plemienny tatuaż jak ten biorą główny projekt przedstawiony na ramieniu i replikują go w okolicach bicepsa i poniżej łokcia. Tradycyjny trójkąt i kształty kwadratowe idealnie pasują do siebie, a granica kończy projekt.Rękawa ze smokiem jest w różnych kolorach i wzorach. W tym jeden zielony smok ma dość krzykliwy, zabawny wygląd i jest otoczony zwykłym dodatkiem japońskich fal i kwiatów, z czarnym tłem.

Zgodnie z kształtem klatki piersiowej, dużym, okrągłym i rozszerzonym wzorem, ten pomysł na plemienny tatuaż biegnie od piersi i przesuwa się przez ramię w dół ręki. Wiele części plemiennych kształtów wypełnione jest kolorem czarnym.

Małe i duże tatuaże i rękawy jak ten mają na celu pokazanie, co dzieje się pod skórą. W tym przypadku wygląda na to, że całe ramię osoby jest zrobione z robotyki i mechanicznych części ruchomych i łańcuchów. Żadna część skóry nie jest widoczna.Po zdarciu górnej warstwy skóry, pod spodem znajduje się fragment pisma. Od ramienia do przedramienia i dodanie dodatkowych rys, w których skóra nie pękła, rzeczywiście wygląda to jakby obszary skóry został usunięty.

Przerażająca czaszka i kwiat, zakończone czarno-szarym cieniem, pokrywa całe ramię. Wydaje się, że topi się w dolnej szczęce i rozwija się w geometryczny wzór kostki poniżej. Tymczasem wewnętrzne przedramię zawiera duże, prawdopodobnie żeńskie, oko.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: