Rękaw – wzory tatuażu

Jasno zacienione na szaro, rękaw w japońskie kwiaty taki jak ten, zawiera zwykle elementy tradycyjnej sztuki japońskiej, takie jak fale, natura i małe obszary pustej przestrzeni. Przebiega również od ramienia do nadgarstka i otacza całe ramię.

Wiele tatuaży ma wielkie znaczenie i pół-rękawy, jak ten, przywołują ducha Spartan. Na czerwonym tle spartański wojownik jest ubrany w zbroję i wygląda na nieustraszonego, z imponującym rozmiarem górnej części ciała i mięśniami ramion.

Ten realistyczny tatuaż sprawia, że wygląda jakby warstwa skóry w kształcie gwiazdy została usunięta z ramienia, ujawniając listę potężnych, prowokujących myśli pojęć, aby promować pozytywne relacje społeczne. Ma nawet pęknięcia wokół miejsca usunięcia skóry.Według chińskich tradycji, gdzie jest yin, jest yang. A kiedy jest smok, jest feniks. Ten tatuaż pokazuje feniksa unoszącego się nad smokiem z dziwnymi efektami chmurowymi, dzielącymi istoty i pokazanymi w całym tatuażu.

Różne kształty i symbole mogą się spotkać w różnych momentach, aby ukończyć rękaw. Ten ma kulę z 8 w środku ramienia i pajęczą sieć wokół stawu łokciowego. Inne kształty zawierają diament, koronę i błyskawice.Oszołamiający pół-rękaw z orłem, skrzydlatą czaszką z motywem kwiatów i liści, z dużymi różami na bicepsie rozciągającymi się do tyłu, nad łokciem. Jest tam czaszka rozciągająca się od ostatniej sekcji bicepsa do górnej części ramienia. Cały czarny, żaden kolor nie był używany.

Oto wzór na całe ramię, który wygląda jak istota bioniczna, która posiada ludzkie cechy wszędzie, oprócz przestrzeni od barku do brzegu przedramienia, w której widzimy metalowe elementy tego stworzenia. Ten przykład ukazuje szeroką gamę kolorów.

Rękaw obejmuje częściowo klatkę piersiową. Projekt jest plemiennym projektem Majów. Rozciąga się od szyi do przodu przedramienia, stając się większym dziełem, łącząc inny wzór Majów na lewej piersi. Wykonany czarnym tuszem.Projekt pełnego rękawa, pokazujący czarodziejkę z kryształową kulką z przodu bicepsa i rycerza z boku i z tyłu bicepsa, od góry do środka ramienia, a nieco wokół ramienia znajduje się bardzo widoczny obraz Morgenszterna. Przedramię posiada zamek i złamany miecz. Jest to średniowieczny styl, ten tatuaż jest zrobiony czarnym tuszem.

Tatuaż składa się z pół rękawa, rozciąga się od szczytu ramienia do początku łokcia. Projekt rozpoczyna się powtarzającym się wzorem sylwetek drzew na ramieniu płynącym w lot dwóch dużych kruków na szczycie ramienia bezpośrednio pod tymi krukami anioł trzyma miecz w kierunku łokcia. Ten projekt jest zrobiony czarnym atramentem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: