Rękaw – wzory tatuażu

Ten wspaniały tatuaż jest prawie jak pół-rękaw, ale rozciąga się na połowę przedramienia. Ten tatuaż zawiera anioła i to, co może być greckim bogiem, przez łokieć w kierunku przedramienia, ukazuje kruka na zabytkowym zegarze. Zrobiony czarnym atramentem. Jeden z najlepszych tatuażów rękawów męskich.

Podobny do pół-rękawa, ale rozciąga się na połowę przedramienia. Na ramieniu znajduje się wir piór, u szczytu ramienia korona jest częścią kolejnego pierzastego wiru, przenosząc wzór na połowę przedramienia. Czarny atrament.

W tym miejscu znajduje się pół-rękaw rozciągający się od górnej części ramienia do końca górnego ramienia nad łokciem. Projekt to feniks powstający z popiołów. Jest to głównie czarny atrament, ale ma obszary kolorystyczne.



Ten projekt jest projektem rękawa, rozciągającym się od górnej części ramienia do końca przedramienia. Ma wyglądać jak drewniane rzeźbienie i charakteryzuje się celtyckością, przedstawia człowieka, wbijającego miecz w bestię otaczającą go. Czarny atrament.

Rękaw obejmuje pół klatki piersiowej. Na klatce piersiowej znajduje się czarne tło z jesiennymi liśćmi na wierzchołku tego projektu, ciągnąc go przez ramię i większość ramienia, tuż nad łokciem, aż do końca przedramienia jest połączenie wzoru w bardziej wschodnim stylu. Ten projekt ma w większość czarny atrament, ale ma także wspaniały i solidny koloru.



Charakterystyczny design pół rękawa. Z ramienia widoczne są nuty, pieniądze i koło ruletki, na dolnym ramieniu znajduje się oko kobiety i róża oglądająca zegar. Czarny atrament.

Rękaw obejmuje pół klatki piersiowej. Wygląd wygląda jak wewnętrzna praca cyborga, a projekt rozciąga się od prawego kawałka klatki piersiowej do końca przedramienia. Jest to czarny atrament z kawałkami czerwonego atramentu.

Rękaw rozciągający się od ramienia do końca przedramienia, z białym gołębiem i renesansowym człowiekiem wśród chmur. Czarny atrament.



Rękawa rozciągający się od górnej części ramienia do przedniego przedramienia. Projekt przedstawia zbroję rycerza, zawierającą płytkę pocztową na górze łańcucha.

Rękawa rozciągający się od górnej części ramienia na początek dłoni. Projekt ma wizerunek królowej Anglii i między innymi Big Bena. Czarny atrament.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: