Rękaw – wzory tatuażu

Rękaw rozciągający się od ramienia do końca przedramienia. Projekt ma charakter plemienny i ma pewne aspekty Majów. Czarny atrament.

Rękaw z czarnym tłem i kwiatowymi wzorami na górze o wschodnim pochodzeniu. Ten projekt jest głównie czarny z obszarem z atramentu czerwonego i żółtego.

Rękawów rozciągające się od ramienia do przedramienia. Projekt jest w stylu renesansowym i przedstawia anioła starszego mężczyzny i zegar. Czarny atrament.Rękaw obejmuje plecy i klatkę piersiową. Na górnej części ramienia jest obraz pięknego anioła ze skrzydłami rozprzestrzeniającymi się na plecy i klatkę piersiową, a na przedramieniu znajduje się obraz ponurego żniwiarza. Czarny atrament.

Rękawem rozszerzający się do szyi i małej powierzchni klatki piersiowej. Projekt pokazuje anioła nad jeźdźcem na ramieniu, na przedramieniu jest biały gołąb i klepsydra. Czarny atrament.Rękaw rozciągający się od górnej części ramienia do końca przedramienia. Żywy samuraj pokazuje starożytną japońską broń i zbroję. Czarny atrament.

Rękawa rozciągający się na prawą część klatki piersiowej. Projekt jest formą plemiennego projektu znalezionego na mauri, ale może mieć również kombinację chińskich wzorów. Czarny atrament.

Rękawem rozciągający się od górnej części ramienia aż do końca przedramienia. W projekcie są świeczki i anioł na ramieniu i starzec z zegarem na przedramieniu. Czarny atrament.Jest to połowa rękawa rozciągająca się od górnej części ramienia do łokcia. Projekt ma charakter plemienny. Czarny atrament.