Samochód – wzory tatuażu

Na tatuażu przedstawiony jest zabytkowy samochód wyścigowy w odcieniach szarości. Tusz nadaje ładnego błysku, a opony i grill są bardzo charakterystyczne i podkreślone ciemniejszym tuszem.

Jeśli jesteś fanem ciężarówek, pomyśl o takim tatuażu! Pokazuje ciężarówkę z perspektywy prawego koła w górę. Opona ma szczegółowe detale i wygląda jak prawdziwa. Tatuaż jest czarno-biały z kolorowymi elementami, które go rozjaśniają.

Ten czarno-biały tatuaż ukazuje kabriolet z przodu z grillem narysowanym bardzo szczegółowo. Auto wydaje się lśnić. Po jego prawej stronie znajduje się ukośna tablica rejestracyjna z napisem „4 Dad”. Dobra opcja na średniej wielkości miejsca.Ten zabytkowy samochód zdecydowanie się wyróżnia! Wykonany głównie w srebrnych szaro-czarnych tonach, zawiera żywe, czerwone akcenty na felgach i siedzeniach, świetny na średniej wielkości powierzchniach.

Jeden z najbardziej kolorowych wyborów, miesza ze sobą motywy karciane i wyścigowe. Czarno-biały symbol Route 66, grill samochodu, flaga w szachownicę i karty do gry kontrastują z żółtymi płomieniami i czerwonymi akcentami, wszystko uspokajają fale ciągnące się od dołu do góry tatuażu.Ten czarno-biały tatuaż ukazuje świetny samochód retro dla mężczyzn. Znajduje się na nim VW kamper van, a w tle widać jezioro. Średniej wielkości tatuaż, dobry na przedramię, cechuje się pięknym cieniowaniem, które nadaje mu realistyczności.

Kolejny czarno-biały wzór ukazujący zabytkowy samochód. Narysowany lekką ręką, wygląda jak szkic, ale ma mocniejsze elementy, które dodają mu masy. Budynki w tle są lekko namalowane, aby nie odwracały uwagi od samochodu. Idealny mały-średni tatuaż.

Na tym tatuażu samochodowym bardzo dużo się dzieje i będzie dobry, jeśli nie możesz się zdecydować co Ci się podoba. Czarno-biały, zawiera zabytkowy samochód ze skrzydłami. Poniżej znajduje się logo VW i VW kamper van. Gwiazdki łączą oba te wzory. Świetny tatuaż w dużych miejscach.Mniejszy tatuaż w czerni i bieli ukazuje dokładnie narysowany zabytkowy samochód. Auto otaczają słowa „In Loving Memory of Grandpa” napisane czarną kursywą. Świetny tatuaż do uhonorowania kogoś specjalnego.

Ten średniej wielkości tatuaż ukazuje retro VW kamper van w pełnym kolorze. Czerwony pojazd z logiem VW i wycieniowanymi oknami. Jeśli kochasz kampery VW, pokochasz też ten wzór!

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: