Samochód – wzory tatuażu

Jeden z najbardziej kolorowych wzorów. Ten tatuaż średniej wielkości wygląda jak z lat 60. Ukazuje klasyczny VW kamper van, tym razem niebieski, otoczony kwiatami. Na dole są szare i fioletowe kwiaty, a na górze znajdują się czerwone i żółte hibiskusy.

Ten VW kamper van jest czerwony, otoczony płomieniami delikatnie namalowanymi i z czarnym zarysem. Na górze jest czerwone koło z czarnymi kropkami. Świetny mały tatuaż.

Ten czarno-żółty tatuaż wygląda niepokojąco. Na górze widzimy żółty znak limitu prędkości, a na dole czarno-biały kamper van. Na dole są żółte linie drogowe. Jeden z najfajniejszych tatuaży w stylu grunge.Przyjemny dla oczu, duży i bardzo kolorowy tatuaż cechuje się wysoką pigmentacją żywych kolorów takich jak czerwień, niebieski i zielony. Na pierwszym planie widzimy czerwony, zabytkowy samochód zaparkowany obok zielonych drzew, widzimy też niebieskie niebo z białymi chmurami. Pięknie wycieniowany, samochód naprawdę się odznacza i wygląda bardzo realistycznie.

Ten czano-biały tatuaż jest idealny w mniejszych miejscach. Ukazuje stary samochód zaparkowany pod dachem stacji ze znakiem. Tusz jest delikatniejszą czernią na górze i ładnie się miesza z ciemniejszymi odcieniami samochodu u dołu obrazka.Ten średniej wielkości tatuaż ukazuje czarno-biały VW kamper van zaparkowany na ziemi. Tusz jest ładnie roztarty, od jaśniejszych odcieni na górze po ciemniejsze na dole. Użycie cieniowania sprawia, że van wydaje się trójwymiarowy.

Ten tatuaż ukazuje zarys zabytkowego Bentleya w delikatnej czerni. Wokół auta znajdują się czerwone hibiskusy w stylu lat 60. i fioletowe kwiaty. Idealny średniej wielkości tatuaż, jeśli chcesz czegoś kolorowego i oryginalnego.

Przenieśmy się do historii kina, ten tatuaż ukazuje gadający samochód z radosną, roześmianą twarzą. Świetny tatuaż dla średniej wielkości przestrzeni, z zachowanymi detalami i kolorami. Radosny uśmiech jest niezapomniany, a ziemia jest lekko zaznaczona czarnym kolorem.Idealny dla mniejszych miejsc jak przedramię, ten tatuaż również jest pięknie wycieniowany. Wygląda bardzo realistycznie, cechuje się różnorodnością odcieni czerni. Poniżej samochodu powiewa baner z napisem w kursywie. Koła są bardzo szczegółowo narysowane.

To jest wszystko dla fanów samochodów wyścigowych! Zabytkowa niebiesko-czarna wyścigówka z numerem 14 i czarny tusz powyżej i poniżej samochodu wprawiają to auto w ruch.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: